“Ki a Mester két keréken?” közlekedésbiztonsági verseny
Eredményes Adys részvétel a “Ki a Mester két keréken?”- közlekedésbiztonsági vetélkedőn
A Zala Vármegyei Baleset megelőzési Bizottság és a Magyar Mobilitási és Autó Klub közös versenyén május 12-én a Zalaegerszegi Sport és Szabadidő Központban Alsóerdőn kiváló eredményt ért el iskolánk két diákja.
Szabó Viktória 5.a osztályos tanuló vármegyei 2. helyezést ért el a lányok között.
Molnár Teodor 5.c osztályos tanuló vármegyei 3. helyezett lett a fiúk között.
A vetélkedés két részből állt: 25 elméleti kérdésből és előre kialakított akadálypályán gyakorlati ügyességi feladatokból.
Gratulálunk a sikeres versenyzőknek!
Felkészítő pedagógusuk: Némethné Bakos Viktória tanárnő

