Gimnáziumi ballagásunk
Április 30-án elballagtak iskolánk végzős tanulói: a 12.A osztály, osztályfőnökük, Ambrus László tanár úr vezetésével és a 12.B osztály osztályfőnökükkel, Golubics Barbara tanárnővel.
A végzősök nevében a 12.A osztályból Merth Babett mondott búcsúzó beszédet, a 12.B-ből Németh Márk.
A búcsúztató beszédet Hompot Csilla 11.A osztályos tanulótól hallhattuk.
Az ünnepi műsorban Huszár Zsófia és Péntek Csenge 12.B prózarészletekkel köszönt el, a 11.A osztály tanulói pedig verssel búcsúztak. Zongorán közreműködött Boronyák Róbert 9.A osztályos tanuló.
Komády Krisztina megbízott főigazgatónő beszédét követően Krecsár Bianka 12.A osztályos tanuló éneke zárta a ballagási műsort.
A műsort Dömötörfi Nóra tanárnő állította össze.
Minden végzős diákunknak sikeres érettségi vizsgákat kívánunk!
További képek:
https://photos.app.goo.gl/3aG9jPQSF1vrDky89

