Díjátadó
Az Oktatási Hivatal Zalaegerszegi Pedagógiai Központja ünnepélyes keretek között adta át a tanévben megrendezett tanulmányi versenyeken dobogós helyezést elért diákoknak a jutalmukat.
Zala vármegyei irodalmi csapatversenyen sikeresen szerepeltek gimnáziumi tanulóink.
Az előkelő 1. helyezésért a 12.A osztályból Krecsár Bianka, Merth Babett és Szényi Dorka vehette át jutalmát a Zalaegerszegi Tankerületi Központ igazgatójától, Kajári Attila úrtól.
A diákok felkészítő tanára Kovács Józsefné volt.
Gratulálunk diákjainknak!

