keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Díjátadó ünnepség Budapesten

Ahogyan korábban már hírt adtunk róla, Magyar Petra Éva, 11. B osztályos tanulónk az idei tanévben is részt vett egy országos versíró versenyen, melyen az előkelő 1. helyezést érte el. A díjkiosztó ünnepségre Budapesten került sor a minap.
„Idén is jelentkeztem az Országos Versíró versenyre, annak reményében, hogy idén is dobogós leszek. Nem kellett csalódnom, az idei versenyen is dicsőséget szereztem iskolámnak. Most Budapest 18. kerületébe kellett ellátogatnom a díjátadásra. Még Pachmann Péter is ott volt a nézőtéren! Az összes versenyző kitett magáért, és mindenki a legjobbat hozta ki magából. Bámulatosabbnál bámulatosabb kisfilmeket és fotókat vetítettek le nekünk. Összességében mindenki jól érezte magát a díjkiosztás alatt. Jövőre is tervezek jelentkezni. Remélem, hogy az utolsó évemben is még utoljára képviselhetem iskolámat. Az első helyezésért járó díjam egy oklevél volt életfás nyaklánc kiegészítővel.”

Magyar Petra Éva 11. B osztályos tanuló

2023 szeptember 21 - csütörtök
Gébárt 2023 címmel nyílt kiállítás az Ady-iskolában

Az intézmény diákjainak alkotásai tekinthetők meg . A tárlat anyaga múlt héten, a zalaegerszegi táborban készült, ahol a művészeti képzés elsősei ... bővebben

2023 szeptember 21 - csütörtök
Az Ady-iskola vizuális tagozatának elsőévesei egy hétig Gébártra jártak "iskolába"

Sokéves hagyományra tekint vissza az Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola történetében a vizuális tagozatos kisgimnazisták szabadtéri ... bővebben

2023 szeptember 20 - szerda
Tanulmányi sikerek az alsó tagozaton

A Tudásbajnokság mára az ország egyik legnagyobb és legrangosabb levelezős tanulmányi versenyévé vált. Diákjaink a tavalyi tanévben is nagyon szép ... bővebben

2023 szeptember 05 - kedd
Napközis Erzsébet-tábor az Ady iskolában

Augusztus végén már harmadik alkalommal vettem részt az iskolánkban szervezett Erzsébet- táborban, ahol osztálytársaimmal együtt tölthettem egy élményekben gazdag hetet. ... bővebben

2023 szeptember 04 - hétfő
Tanévnyitó 2023

„…hisszük, hogy friss szorgalmunk arany gyümölcsöt érlel maradék nyári tűzből, maradék nyári hévvel.” 2023. augusztus 31-én tartottuk iskolánk tanévnyitó ünnepélyét, amelyet Vilman Benedek és ... bővebben
további hírek