keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Díjátadó ünnepség Budapesten

Ahogyan korábban már hírt adtunk róla, Magyar Petra Éva, 11. B osztályos tanulónk az idei tanévben is részt vett egy országos versíró versenyen, melyen az előkelő 1. helyezést érte el. A díjkiosztó ünnepségre Budapesten került sor a minap.
„Idén is jelentkeztem az Országos Versíró versenyre, annak reményében, hogy idén is dobogós leszek. Nem kellett csalódnom, az idei versenyen is dicsőséget szereztem iskolámnak. Most Budapest 18. kerületébe kellett ellátogatnom a díjátadásra. Még Pachmann Péter is ott volt a nézőtéren! Az összes versenyző kitett magáért, és mindenki a legjobbat hozta ki magából. Bámulatosabbnál bámulatosabb kisfilmeket és fotókat vetítettek le nekünk. Összességében mindenki jól érezte magát a díjkiosztás alatt. Jövőre is tervezek jelentkezni. Remélem, hogy az utolsó évemben is még utoljára képviselhetem iskolámat. Az első helyezésért járó díjam egy oklevél volt életfás nyaklánc kiegészítővel.”

Magyar Petra Éva 11. B osztályos tanuló

2024 február 19 - hétfő
Farsang az alsó tagozaton

Az idei tanévben sem maradhatott el a diákjaink által talán legkedveltebb esemény, az iskolai alsós farsang. Szerencsére rendhagyó módon tudtuk ... bővebben

2024 február 19 - hétfő
XXXII. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2023/2024. tanév Iskolai forduló eredményei

Az idén először a 7. és 8. évfolyam tanulói együtt versenyeztek, ugyanazokat a feladatokat kellett megoldaniuk. A központilag összeállított feladatlapot ... bővebben

2024 február 14 - szerda
Farsang a felső tagozaton 2024.02.02.

Az 5. és 6. évfolyam számára a farsangot az érintett osztályok osztályfőnökei szervezték. A feladatok főleg a gyermekek ügyességét tették ... bővebben

2024 február 08 - csütörtök
MESEGALAXIS - RAJZPÁLYÁZAT

A Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola ebben az évben is meghirdeti rajzpályázatát a zalaegerszegi nagycsoportos ... bővebben

2024 február 07 - szerda
Röpsuli - Gyenesdiás

Január 27-én az U13-as korosztályban 2 csapat képviselte iskolánkat a Röpsuli által szervezett versenyen Gyenesdiáson. A csapat tagjai: Németh Adél 5.a; ... bővebben
további hírek