Pedagógusnapi elismeréseket adtak át – a Zalaegerszegi Tankerületi Központ pedagógusnapi ünnepsége a Hevesi Sándor Színházban
A Belügyminisztérium miniszteri elismerő oklevelét idén Némethné Jakab Ilona, a Zalalövői Általános Iskola tavaly nyugdíjba vonult igazgatója, Péterné Fatér Edit, a Bagodi Fekete István Általános Iskola nyugdíjas igazgatója, Bodnár Sándor, a Zalaszentgróti Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója, valamint Ambrus László, a Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola pedagógusa kapta.
Idén vonul nyugdíjba Winklerné Fehér Lívia, a Zalaegerszegi Liszt Ferenc Általános Iskola igazgatói székéből, valamint Bodnár Sándor, a Zalaszentgróti Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója.
A Zalaegerszegi Tankerületi Központ által két éve megalapított Pedagógiai Nívódíj elismerésében három pedagógus és egy nevelőtestület részesült: Jankóné Bazsika Ágnes, a Lenti Általános Iskola és Gimnázium pedagógusa, Molnár Anita, a Zalaegerszegi Petőfi Sándor Magyar–Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola tanára, Hegyi Lajos, az Egervári László Általános Iskola Zalaszentiváni Telephelyének pedagógusa, valamint a Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium nevelőtestülete.
Fotó: Seres Péter
A galéria megtekintéséhez kérem kattintson az alábbi linkre:
https://www.facebook.com/media/set?vanity=fotozalaegerszeg&set=a.1390343129789107


