keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Egyéni fogadóórák 2022/23 tanév

Név Időpont
Ambrus László péntek 4. óra
Babati Attila péntek 4. óra
Belák Péter szerda 4. óra
Bertókné Bangó Ildikó hétfő 4. óra
Bicsák Ágota péntek 3. óra
Borosán Tibor kedd 3. óra
Borsos Andrea szerda 2. óra
Borsosné Varga Ágnes szerda 4. óra
Bódisné Molnár Helga szerda 5. óra
Budai Tibor kedd 3. óra
Brasnyó Krisztina csütörtök 3. óra
Czémán Eszter péntek 2. óra
Czigány László szerda 3. óra
Csiszárné Németh Gabriella hétfő 4. óra
Csizmazia Ibolya kedd 3. óra
Csondor Anikó kedd 5. óra
Csordás Anikó hétfő 5. óra
Dömötörfi Nóra hétfő 2. óra
Dr.Némethné Rácz Gabriella csütörtök 4. óra
Dúcz Mihály szerda 6. óra
Dúczné Bánhegyi Orsolya szerda 6. óra
Fábián Márta szerda 2. óra
Fehér Anette Klára hétfő 2. óra
Gellén Szabó Edina kedd 4. óra
Gellért Réka hétfő 2. óra
Gécsek Andrásné szerda 6. óra
Gécsek Imre András szerda 2. óra
Golubics Barbara péntek 1. óra
Horváthné Tamás Márta hétfő 4. óra
Horváthné Szenecsár Emőke hétfő 3. óra
Hosszú Judit szerda 5. óra
Kámánné Gyöngy Judit szerda 4. óra
Kaponya Edit kedd 4. óra
Kocsmárné Vörös Éva szerda 3. óra
Komády Krisztina kedd 5. óra
Kovács Józsefné péntek 1. óra
Kovácsné Tóth Veronika hétfő 5. óra
Lakics Beatrix hétfő 5. óra
Leidenberger Csilla szerda 7. óra
Luczi Katalin csütörtök 2. óra
Márovicsné Csizmazia Katalin hétfő 2. óra
Molnár Andrásné szerda 3. óra
Molnár Attila hétfő 6. óra
Monok Balázs hétfő 6. óra
Nagy Szilvia kedd 2. óra
Nagyné Kiss Judit hétfő 3. óra
Nemes Erika péntek 2. óra
Németh Mária kedd 3. óra
Némethné Bakos Viktória péntek 4. óra
Némethné Balogh Ildikó kedd 2. óra
Némethné Cseh Andrea szerda 4. óra
Nótráné Somogyi Veronika hétfő 3. óra
Oroszy Erzsébet hétfő 4. óra
Papp Tímea hétfő 4. óra
Passné Katarzsinszky Lídia hétfő 3. óra
Patton Dominik hétfő 5. óra
Popellár Márta szerda 3. óra
Rajzó Idlikó Márta hétfő 1. óra
Sághegyiné Simonits Andrea kedd 3. óra
Soósné Gondos Anna péntek 2. óra
Sóska Zoltán kedd 3. óra
Szabó Marianna kedd 5. óra
Szabóné Fillinger Mónika hétfő 3. óra
Szabóné Tóth Gyöngyi szerda 3. óra
Szajkó Kinga csütörtök 4. óra
Szentgyörgyvölgyiné Igazi Ildikó csütörtök 3. óra
Szommer Judit Mária szerda 3. óra
Tánczos György kedd 9. óra
Tóth Ferencné szerda 6. óra
Tornyos Ervin hetfő 6. óra
Tunnner Dóra hétfő 5. óra
Varga Zsuzsanna szerda 3. óra
Vargáné Farkas Ildikó kedd 4. óra
Vida Zsolt péntek 3. óra
Vörös Bianka szerda 5. óra
Weinhardt-Nagy Vanessza hétfő 2. óra

2022 november 28 - hétfő
Tisztelgés iskolánk névadója, Ady Endre előtt

2022. november 22-én iskolánk tanárai és diákjai az Ady-szobor előtt emlékeztek meg a 145 éve született 20. századi költőről, iskolánk ... bővebben

2022 november 28 - hétfő
Adys diák sikere

Intézményünk 4. a osztályos tanulója, Péntek Lara a Pole and Aerial Art elnevezésű versenyen Junior I. egyéni karika kategóriában a ... bővebben

2022 november 23 - szerda
Első és negyedik helyezés az „Útban a műszaki világ felé…” rendezvényen

A ZALAEGERSZEGI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM GANZ ÁBRAHÁM TECHNIKUM ismét megrendezte „Útban a műszaki világ felé…” játékos műszaki vetélkedőjét. Az iskolánkat képviselő csapatok ... bővebben

2022 november 23 - szerda
ADY VERSMONDÓ VERSENY városi, városkörnyéki fordulója 2022. november 21.

Az Ady iskola és a DFMK közös programjaként idén is megrendeztük versmondó versenyünket. A város és a városkörnyék iskoláiból szép ... bővebben

2022 november 21 - hétfő
"Ganz Ábrahám és kora" rajzpályázat

A Zalaegerszegi SzC Ganz Ábrahám Technikuma által meghirdetett "Ganz Ábrahám és kora" rajzpályázaton az alábbi tanulók értek el helyezést: 1. helyezett: ... bővebben
további hírek