keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Egyéni fogadóórák 2022/23 tanév

Név Időpont
Ambrus László péntek 4. óra
Babati Attila péntek 4. óra
Belák Péter szerda 4. óra
Bertókné Bangó Ildikó hétfő 4. óra
Bicsák Ágota péntek 3. óra
Borosán Tibor kedd 3. óra
Borsos Andrea szerda 2. óra
Borsosné Varga Ágnes szerda 4. óra
Bódisné Molnár Helga szerda 5. óra
Budai Tibor kedd 3. óra
Brasnyó Krisztina csütörtök 3. óra
Czémán Eszter péntek 2. óra
Czigány László szerda 3. óra
Csiszárné Németh Gabriella hétfő 4. óra
Csizmazia Ibolya kedd 3. óra
Csondor Anikó kedd 5. óra
Csordás Anikó hétfő 5. óra
Dömötörfi Nóra hétfő 2. óra
Dr.Némethné Rácz Gabriella csütörtök 4. óra
Dúcz Mihály szerda 6. óra
Dúczné Bánhegyi Orsolya szerda 6. óra
Fábián Márta szerda 2. óra
Fehér Anette Klára hétfő 2. óra
Gellén Szabó Edina kedd 4. óra
Gellért Réka hétfő 2. óra
Gécsek Andrásné szerda 6. óra
Gécsek Imre András szerda 2. óra
Golubics Barbara péntek 1. óra
Horváthné Tamás Márta hétfő 4. óra
Horváthné Szenecsár Emőke hétfő 3. óra
Hosszú Judit szerda 5. óra
Kámánné Gyöngy Judit szerda 4. óra
Kaponya Edit kedd 4. óra
Kocsmárné Vörös Éva szerda 3. óra
Komády Krisztina kedd 5. óra
Kovács Józsefné péntek 1. óra
Kovácsné Tóth Veronika hétfő 5. óra
Lakics Beatrix hétfő 5. óra
Leidenberger Csilla szerda 7. óra
Luczi Katalin csütörtök 2. óra
Márovicsné Csizmazia Katalin hétfő 2. óra
Molnár Andrásné szerda 3. óra
Molnár Attila hétfő 6. óra
Monok Balázs hétfő 6. óra
Nagy Szilvia kedd 2. óra
Nagyné Kiss Judit hétfő 3. óra
Nemes Erika péntek 2. óra
Németh Mária kedd 3. óra
Némethné Bakos Viktória péntek 4. óra
Némethné Balogh Ildikó kedd 2. óra
Némethné Cseh Andrea szerda 4. óra
Nótráné Somogyi Veronika hétfő 3. óra
Oroszy Erzsébet hétfő 4. óra
Papp Tímea hétfő 4. óra
Passné Katarzsinszky Lídia hétfő 3. óra
Patton Dominik hétfő 5. óra
Popellár Márta szerda 3. óra
Rajzó Idlikó Márta hétfő 1. óra
Sághegyiné Simonits Andrea kedd 3. óra
Soósné Gondos Anna péntek 2. óra
Sóska Zoltán kedd 3. óra
Szabó Marianna kedd 5. óra
Szabóné Fillinger Mónika hétfő 3. óra
Szabóné Tóth Gyöngyi szerda 3. óra
Szajkó Kinga csütörtök 4. óra
Szentgyörgyvölgyiné Igazi Ildikó csütörtök 3. óra
Szommer Judit Mária szerda 3. óra
Tánczos György kedd 9. óra
Tóth Ferencné szerda 6. óra
Tornyos Ervin hetfő 6. óra
Tunnner Dóra hétfő 5. óra
Varga Zsuzsanna szerda 3. óra
Vargáné Farkas Ildikó kedd 4. óra
Vida Zsolt péntek 3. óra
Vörös Bianka szerda 5. óra
Weinhardt-Nagy Vanessza hétfő 2. óra

2024 május 21 - kedd
"Tűz a természetben" nemzetközi rajzpályázat nyertesei

- Horváth Regina 2.b osztályos tanuló "Erdei tűz" című alkotása III. helyezést ért el. - Hencz Hédi 2.b osztályos tanuló "Tűzvész" ... bővebben

2024 május 21 - kedd
Helikon

2024. ÁPRILIS 25-27. között Keszthelyen a HELIKON-i ünnepségeken szerepeltünk sok száz másik diákkal együtt. Kipróbáltuk a tehetségünket, összemértük másokéval és ... bővebben

2024 május 21 - kedd
BRONZ minősítés

Kiss Katinka Veronika 4.c osztályos tanuló, a Vasvári Könyvtár és Művelődési Központ által rendezett „A költő hazatér” vers- és prózamondó ... bővebben

2024 május 14 - kedd
Meseírásból, mesemondásból és matematikából versengő diákok

Forrás: Zaol.hu Az alábbi  linkre kattinthva olvashatja a teljes cikket: A teljes cikk ... bővebben

2024 május 13 - hétfő
LANDORHEGYI ANGOL NYELVŰ FOGALMAZÁSÍRÓ VERSENY

A Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola angol nyelvű fogalmazásíró versenyén 7. évfolyamon iskolánk tanulói eredményesen szerepeltek. II. helyezett: Bán Zoé 7.b osztályos ... bővebben
további hírek