keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Osztálykirándulás 2.b

Május 7-én kirándultunk a Sümegre. Vonattal utaztunk. Az állomásról elsétáltunk a Várcsárda melletti játszótérre. Ott a gyerekek kipróbálhatták a játszótér összes játékát. 11 órakor megtekintettük a lovagi tornát. Nagyon tetszett mindenkinek. Két kislányunk még virágot is kapott a lovagoktól. Az izgalmas bemutató után korhű várlakomán vettünk részt. Felsétáltunk a várba, ahol az idegenvezető sok érdekességet mesélt nekünk. A várat körbejártuk, a gyerekek kipróbálták a régi kor játékait. A várban lévő állatokért rajongtak a gyerekek. A nap tartalmasan telt, sok érdekességgel, izgalmas lovagi tornával, ízletes ebéddel…
A hazaút alatt mindenki érezte a kellemes fáradtságot.