Osztályunkkal szept.16-án a Parkerdőbe mentünk. Számháborút szerveztünk,melyben mindkét csapat nyert egy-egy fordulót . A gyerekek nagy örömmel játszottak. Fáradtan,de sok élménnyel tértünk vissza az iskolába!
A Belügyminisztérium miniszteri elismerő oklevelét idén Némethné Jakab Ilona, a Zalalövői Általános Iskola tavaly nyugdíjba vonult igazgatója, Péterné Fatér Edit, ... bővebben
Az Oktatási Hivatal Zalaegerszegi Pedagógiai Központja ünnepélyes keretek között adta át a tanévben megrendezett tanulmányi versenyeken dobogós helyezést elért diákoknak ... bővebben
A Zalaegereszegi Izsàk Imre Általános Iskolàban 2026. 05.18-án megrendezett Harry Potter vetélkedőn 3. helyezést értek el (1 ponttal lemaradva a ... bővebben
Bajnoki cím a megyei döntőben és ezüstérem az országos elődöntőben
Újabb kiemelkedő sportsikert értek el iskolánk tanulói, ezúttal a Röplabda Diákolimpia ... bővebben