köszöntő
Tisztelt olvasó, kedves érdeklődő diákok és szülők!

Nagy öröm, hogy itt köszönthetem Önt.

Nagy öröm és megtiszteltetés, hiszen hosszú évek tapasztalata, hogy azok látogatják az Ady iskolát, akik színvonalas, igényes oktatást várnak, érdeklődők a művészetek iránt, befogadói - szerencsés esetben – művelői is.

Mit tudunk ajánlani a szülőknek és a gyermekeknek, melyek azok a hagyományok, pedagógiai értékek, amelyek segítik törekvéseinket? Intézményünk több mint száz éves múlttal rendelkező, polgári tradíciókat őrző, általános, valamint gimnáziumi és középfokú alapképzést folytató belvárosi iskola. Vonzerejét a gondos és körültekintő nevelés teremti meg, amelynek éltető forrása a művészeti nevelés.

Tanulóink magas óraszámban képezhetik magukat tánc, rajz illetve ének-zene tagozaton az 1-8. évfolyamon.
A gimnáziumba képzőművészeti és öt évfolyamos nyelvi előkészítő osztály várja a diákokat.
Érdeklődését szívesen várjuk, nézzen hát körül nálunk!
Kellemes kikapcsolódást és böngészést kívánok honlapunkon!

Köszönöm figyelmét.

Czigány László