keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Kiemelkedő eredmény az XXXII. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaversenyen

A XXXII. versenyt rendezte meg az Eötvös Loránd Fizikai Társulat Általános Iskolai Szakcsoportja. A nevezés utáni első fordulót mindenki az iskolájában írta meg. Hoffmann Virág 8. b osztályos tanuló a 9. helyen jutott be a 18 fős megyei fordulóra. A megyei fordulót a járványhelyzetre tekintettel az iskolájában írta meg online felületen. Tesztfeladatokból, Bay Zoltán életéről szóló tesztből, számításokból állt össze a feladatsor. Virág kiválóan szerepelt, hiszen az általános iskolások versenyében első lett. A hat- és nyolcosztályos gimnáziumi tanulókkal való összevetésben is kitűnő az eredménye, nyolcadikként végzett. Nagyban emeli eredményének értékét, hogy a tantárgyat jóval kevesebb órában tanulta, mint a gimnáziumi diákok.

Gratulálunk Virágnak és további sok sikert kívánunk!

Felkészítő tanára: Dúcz Mihály

2022 május 18 - szerda
Madarak és fák napja

május 10. "...évente egy nap szenteltessék a madarak és fák védelmében." Herman Ottó   Nyolcadik éve a várossal együtt ünnepeljük a madarak és ... bővebben

2022 május 13 - péntek
Gimnáziumi beiratkozás a 2022/2023-as tanévre

2022. június 23. csütörtök 8.00-14.00 Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! A Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI a 2022/2023-as tanévre felvett ... bővebben

2022 május 11 - szerda
Csokonai Alapműveleti Verseny

Néhány év kihagyás után ismét megrendezték Keszthelyen a Csokonai Alapműveleti Verseny megyei fordulóját. 2022. május 9-én volt a megmérettetés, ahová ... bővebben

2022 május 11 - szerda
Egyéni fogadóórák ideje 2021/2022-es tanév

Név Időpont Hely 1. Ambrus László hétfő 5.óra 2. Babati Attila hétfő 9.óra 3. Bertókné Bangó Ildikó kedd 3.óra 4. Bicsák Ágota csütörtök 5.óra 5. Borsos Andrea csütörtök 1.óra 6. Borsosné Varga Ágnes hétfő 3.óra 7. Bódisné Molnár Helga szerda 3.óra IV.blokk/földszint tanári szoba 8. Budai ... bővebben

2022 május 10 - kedd
Osztálykirándulások a felső tagozatban

Iskolánkban hagyomány, hogy az érettségi szünet egyik napján a felső tagozatos diákok osztálykiránduláson vesznek részt. Mivel a járványhelyzet miatt két ... bővebben
további hírek