keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Kiemelkedő eredmény az XXXII. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaversenyen

A XXXII. versenyt rendezte meg az Eötvös Loránd Fizikai Társulat Általános Iskolai Szakcsoportja. A nevezés utáni első fordulót mindenki az iskolájában írta meg. Hoffmann Virág 8. b osztályos tanuló a 9. helyen jutott be a 18 fős megyei fordulóra. A megyei fordulót a járványhelyzetre tekintettel az iskolájában írta meg online felületen. Tesztfeladatokból, Bay Zoltán életéről szóló tesztből, számításokból állt össze a feladatsor. Virág kiválóan szerepelt, hiszen az általános iskolások versenyében első lett. A hat- és nyolcosztályos gimnáziumi tanulókkal való összevetésben is kitűnő az eredménye, nyolcadikként végzett. Nagyban emeli eredményének értékét, hogy a tantárgyat jóval kevesebb órában tanulta, mint a gimnáziumi diákok.

Gratulálunk Virágnak és további sok sikert kívánunk!

Felkészítő tanára: Dúcz Mihály

2022 augusztus 11 - csütörtök
Tankönyvosztás

Alsó tagozat: a tanévnyitó ünnepély után, illetve külön egyeztetés alapján az osztályfőnökkel megbeszélt időpontban augusztus 29-étől.   Felső tagozat: augusztus 29-én ... bővebben

2022 augusztus 11 - csütörtök
A 2022/2023-as tanév előkészítési programja

2022.08.25. Csütörtök    9.00 Alakuló értekezlet 10.30 Képességfelmérés 2022.08.26. Péntek        8.00 órától Munkaközösségi megbeszélések 2022.08.29. Hétfő          8.00 órától Javító- és osztályozó vizsgák 8.00 órától ... bővebben

2022 július 13 - szerda
Vakáció

... bővebben

2022 július 13 - szerda
Kitűnő tanulóink

... bővebben

2022 július 04 - hétfő
B33 diákolimpia

Diákjaink, Ács Alexandra, Horváth Fanni, Horváth Fruzsina és Polmüller Nikolett, bejutottak a B33 Diákolimpia Országos döntőjébe, ahol az 5-8. helyen ... bővebben
további hírek