Iskolavezetés |
|
Név |
Szakképzettség |
Beosztás |
Czigány László |
magyar nyelv és irodalom, történelem szakos középiskolai tanár, mesterpedagógus |
igazgató |
|
Komády Krisztia |
általános iskolai tanító ének-zene műveltségi terület |
igazgatóhelyettes, 1-4. évfolyam |
|
Kovácsné Tóth Veronika |
német-orosz szakos középiskolai tanár, könyvtár szakos tanár |
igazgatóhelyettes, 9-12. évfolyam |
|
Passné Katarzsinszky Lídia |
földrajz-testnevelés-német szakos tanár, mesterpedagógus |
igazgatóhelyettes, 5-8. évfolyam, 8.a osztályfőnöke |
|
Szommer Judit |
technika szakos középiskolai tanár, mérnök tanár, mesterpedagógus |
intézményegység-vezető |
|
Tanáraink |
|
Név |
Szakképzettség |
Beosztás |
Ambrus László |
testnevelés- népművelő szakos tanár, mesterpedagógus |
10. a osztályfőnöke, testnevelés mk.vezető |
|
Belák Péter |
fizika- biológia szakos középiskolai tanár |
|
|
Bertókné Bangó Ildikó |
matematika- testnevelés szakos tanár |
|
|
Bódisné Molnár Helga |
általános iskolai tanító vizuális nevelés műveltségi terület |
2.b osztályfőnöke |
|
Bódizs Ágnes |
könyvtáros és magyar nyelv és irodalom szakos tanár |
|
|
Borosán Tibor |
matematika szakos középiskolai tanár |
|
|
Borsos Andrea |
rajz és vizuális kultúra- biológia szakos tanár |
6.b osztályfőnöke, felsős reál mk.vezető |
|
Brasnyó Krisztina |
általános iskolai tanító, testnevelés és sport műveltségi terület |
|
|
Budai Tibor |
angol nyelv és irodalom szakos tanár, matematika-fizika-informatika szakos középiskolai tanár |
12.b osztályfőnöke, diákönkormányzat segítő tanár |
|
Csiszárné Németh Gabriella |
általános iskolai tanító |
3.c osztályfőnöke |
|
Csizmazia Ibolya |
általános iskolai tanító technika műveltségi terület |
4.c osztályfőnöke |
|
Csondor Anikó |
általános iskolai tanító rajz és informatika műveltségi terület |
4.b osztályfőnöke, kulturális programszervező |
|
Csordás Anikó |
általános iskolai tanító népművelés műveltségi terület |
|
|
Dömötörfi Nóra |
magyar irodalom, nyelvészet szakos középiskolai tanár |
|
|
Dr.Némethné Rácz Gabriella |
magyar nyelv és irodalom szakos tanár, francia szakos nyelvtanár |
7.c osztályfőnöke |
|
Dúcz Mihály |
fizika- informatika szakos tanár, műszaki tanár, pedagógia szakos bölcsész, mesterpedagógus |
|
|
Dúczné Bánhegyi Orsolya |
általános iskolai tanító technika műveltségi terület |
|
|
Fábián Márta |
általános iskolai tanító néptánc műveltségi terület, fejlesztő pedagógus |
alsós reál mk.vezető |
|
Fehér Anette Klára |
középiskolai testnevelő tanár |
6.a osztályfőnöke |
|
Fullér Klaudia |
általános iskolai tanító angol idegen nyelvi műveltségi terület |
|
|
Gécsek András |
biológia- testnevelés szakos tanár |
8.b osztályfőnöke, tankönyvfelelős |
|
Gécsek Andrásné |
angol szakos középiskolai tanár, magyar nyelv és irodalom szakos tanár |
9ny2 osztályfőnöke, idegen nyelvi mk.vezető |
|
Gellén-Szabó Edina |
általános iskolai tanító vizuális nevelés és matematika műveltségi terület |
|
|
Gellért Réka |
ének- zene, karvezetés szakos tanár |
8.c osztályfőnöke, gyermek és ifjúságvédelmi felelős, osztályfőnöki mk.vezető |
|
|
|
|
|
Golubics Barbara |
középiskolai angol tanár, andragógus tanár |
10.b osztályfőnöke |
|
Gondos Anna |
rajz- és vizuális kultúra szakos középiskolai tanár |
7.b osztályfőnöke |
|
Herman Alíz |
képzőművész tanár, szobrászművész |
|
|
Horváth Abigél |
angol és dráma szakos középiskolai tanár |
5.c osztályfőnöke |
|
Horváthné Tamás Márta |
történelem- ének- zene szakos tanár |
|
|
Hosszú Judit |
általános iskolai tanító technika műveltségi terület |
1.b osztályfőnöke |
|
Kámánné Gyöngy Judit |
általános iskolai tanító ének-zene műveltségi terület |
|
|
Kaponya Edit |
általános iskolai tanító testnevelés műveltségi terület |
2.a osztályfőnöke, alsós humán mk.vezető |
|
Kocsis Eszter |
magyar nyelv és irodalom szakos tanár, humánszervező, mesterpedagógus |
|
|
Kocsmárné Vörös Éva |
angol nyelv és irodalom szakos tanár, művelődésszervező |
|
|
Kovács Józsefné |
magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár |
11.a osztályfőnöke |
|
Kovács László |
vizuális kultúra szakos középiskolai tanár, művészettörténész |
|
|
Kuzma Péter |
táncpedagógus- társastánc |
|
|
Lakics Beatrix |
magyar nyelv és irodalom szakos tanár, angol szakos középiskolai tanár, általános iskolai tanító |
9.b osztályfőnöke |
|
Leidenberger Csilla |
német nyelv és irodalom szakos bölcsész és középiskolai tanár |
|
|
Lövei Márta |
olasz szakos nyelvtanár |
|
|
Luczi Katalin |
angol nyelv és irodalom, matematika szakos középiskolai tanár |
9.a osztályfőnöke |
|
Márovicsné Csizmazia Katalin |
technika- informatika szakos középiskolai tanár |
6.c osztályfőnöke |
|
Molnár Andrásné |
német- történelem, könyvtár szakos tanár |
|
|
Molnár Attila |
magyar és angol szakos középiskolai tanár |
|
|
Molnár- Csordás Beáta |
biológia- környezettan szakos középiskolai tanár |
|
|
Monok Balázs |
rajz-és vizuális kultúra szakos középiskolai tanár |
9ny1 osztályfőnöke |
|
Nagy Szilvia |
rajz és vizuális kultúra – földrajz szakos tanár, mesterpedagógus |
művészeti mk.vezető |
|
Nagyné Kiss Judit |
általános iskolai tanító rajz műveltségi terület |
3.b osztályfőnöke |
|
Nemes Erika |
matematika- fizika- informatika szakos középiskolai tanár, mesterpedagógus |
12.a osztályfőnöke |
|
Németh Mária |
matematika- kémia szakos tanár |
|
|
Némethné Bakos Viktória |
földrajz szakos tanár |
|
|
Némethné Balogh Ildikó |
rajz- és vizuális kultúra szakos tanár |
|
|
Némethné Cseh Andrea |
általános iskolai tanító rajz műveltségi terület |
|
|
Oroszy Erzsébet |
biológia- testnevelés – német szakos tanár |
|
|
Papp Tímea |
általános iskolai tanító informatika műveltségi terület |
1.c osztályfőnöke |
|
Pánger Éva |
angol nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár |
|
|
Preisinger Sándor |
matematika- testnevelés szakos tanár |
|
|
Rajzó Idlikó Márta |
klasszikus balett táncpedagógus |
|
|
Sághegyiné Simonits Andrea |
általános iskolai tanító rajz műveltségi terület, középiskolai magyar tanár |
5.a osztályfőnöke |
|
Sóska Zoltán |
német nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár, hittan- nevelő tanár |
|
|
Szabóné Fillinger Mónika |
biológia- kémia szakos tanár |
5.b osztályfőnöke |
|
Szabóné Tóth Gyöngyi |
általános iskolai tanító |
|
|
Szentgyörgyvölgyiné Igazi Ildikó |
német nyelv és irodalom szakos bölcsész és középiskolai tanár |
11.b osztályfőnöke |
|
Takács Mózes András |
középiskolai földrajztanár és állampolgári ismeretek tanár |
|
|
Tánczos György |
középiskolai művészeti szaktanár, felnőttképzési és közművelődési menedzser, mesterpedagógus |
|
|
Tóth Ferencné |
általános iskolai tanító ének-zene szakkollégiumi képzéssel, angol műveltségi terület |
3.a oszályfőnöke |
|
Tóth József |
középiskolai történelem tanár |
|
|
Tornyos Ervin |
pedagógiai szakos nevelő, modern tánc oktató |
|
|
Tölgyes László |
biológia- kémia szakos középiskolai tanár |
|
|
Tunner Dóra |
általános iskolai tanító német idegen nyelvi műveltségi terület |
2.c osztályfőnöke |
|
Vargáné Farkas Ildikó |
általános iskolai tanító |
4.a osztályfőnöke |
|
Vida Zsolt |
biológia- testnevelés szakos középiskolai tanár |
|
|
Weinhardt- Nagy Vanessza |
magyar nyelv és irodalom, történelem szakos tanár |
7.a osztályfőnöke |
|
Zobb Nóra |
általános iskolai tanító |
|
|