Tanáraink

TANÁRAINK 2021/2022 TANÉV


ISKOLAVEZETÉS

NévSzakképzettségBeosztás
Czigány Lászlómagyar nyelv és irodalom, történelemintézményvezető
Varga Zsuzsannaföldrajz-testnevelésgimnáziumi intézményvezető-helyettes
Komády Krisztinatanítóalsó tagozatos intézményvezető-helyettes, 4.b osztályfőnöke
Németh Máriamatematika- kémiafelső tagozatos intézményvezető-helyettes
Szommer Juditmérnök tanárművészeti tagozat intézményegység-vezető


TANÁRAINK

NévSzakképzettségBeosztás
Ambrus Lászlótestnevelő-népművelőtestnevelés mk.vezető 9 NY1 osztályfőnöke
Babati Attilainformatika-történelem8.a osztályfőnöke
Bertókné Bangó Ildikómatematika-testnevelés
Bicsák Ágotamatematika-fizika-informatika
Borsos Andrearajz- és vizuális kultúra - biológia8.b osztályfőnöke
Borsosné Varga Ágnesmagyar nyelv és irodalom, ének-zenefelsős humán mk.vezetője 5-8.évf. 8.c osztályfőnöke
Brasnyó Krisztinatanító
Budai Tiborangol nyelv, matematika, fizika, informatikadiákönkormányzat segítő tanár 10.b osztályfőnöke
Bódisné Molnár Helgatanító
Csiszár László Viktorfizika, biológia10.a osztályfőnöke
Csiszárné Németh Gabriellatanító1.c osztályfőnöke
Csizmazia Ibolyatanító, technika szakkolégium2.c osztályfőnöke
Csondor Anikótanító2.b osztályfőnöke, kulturális program szervező
Csordás Anikótanító
Czémán Eszterangol nyelv
Dr. Némethné Rácz Gabriellamagyar nyelv és irodalom, francia nyelvosztályfőnöki mk.vezető, gyermek és ifjúságvédelmi felelős 5.c osztályfőnöke
Dömötörfi Nóra Ágnesmagyar nyelv és irodalom
Dúcz Mihályfizika-informatika- műszaki tanár
Dúczné Bánhegyi Orsolyatanítóalsós reál munkaközösség vezetője
Farkas Ferencművésztanár
Farkas Tündemagyar nyelv és irodalomkönyvtáros
Fehér Anettetestnevelés
Fullér Klaudiatanító
Fábián Mártatanító
Gellén-Szabó Edinatanító
Gellért Rékaének-zene6.c osztályfőnöke
Golubics Barbaraangol nyelv9 NY2 osztályfőnöke
Gécsek Andrástestnevelés-biológiatankönyvfelelős 6.b osztályfőnöke
Gécsek Andrásnémagyar nyelv és irodalom, angol nyelvidegen nyelvi mk.vezető,(2-13.évfolyam) 11.b osztályfőnöke
Horváth Csongor Gergőszakmai tantárgyat tanító tanár, vizuális kultúra
Horváth Tamástestnevelés 7.a osztályfőnöke
Horváthné Szenecsár Emőkeangol nyelv
Horváthné Tamás Mártatörténelem, ének-zenetanár
Hosszú Judittanító
Kaponya Edittanítóalsós humán munkaköz.vezetője, 4.a osztályfőnöke
Kocsmárné Vörös Évaangol nyelvtanár
Komády Krisztinatanítódiákönkormányzat segítő tanár, 3.b osztályfőnöke
Kovács Józsefné Szabó Magdolnamagyar nyelv és irodalomgimnáziumi humán munkaközösség vezetője 9.a osztályfőnöke
Kovácsné Tóth Veronikaorosz, német nyelv,könyvtár12.b osztályfőnöke, gimnáziumi kulturális program szervező
Kulcsárné Kalamár Zsuzsannamatematika
Kámánné Gyöngy Judittanító3.b osztályfőnöke
Lakics Beatrix magyar nyelv és irodalom, angol nyelv
Leidenberger Csillanémet nyelv
Luczi Katalinmatematika, angol nyelv
Molnár Andrásnétörténelem, könyvtár, német nyelv
Molnár Attilaangol nyelv
Monok Balázsrajz- és vizuális kultúra 11.a osztályfőnöke
Márkus Rita Bernadetttanító
Márovicsné Csizmazia Katalininformatika, technika
Nagy Szilviarajz- és vizuális kultúra, földrajzművészeti mk.vezető 1-11.évfolyam
Nagyné Kiss Judittanító1.b osztályfőnöke
Nemes Erikamatematika- fizika-informatika12.a osztályfőnöke, gimnáziumi reál munkaközösségi vezető
Némethné Bakos Viktóriaföldrajz
Némethné Balogh Ildikórajz- és vizuális kultúra
Némethné Cseh Andreatanító3.a osztályfőnöke
Némethné Deák Katalinnémet nyelvtanár
Nótárné Somogyi Veronikatanító1.a osztályfőnöke
Papp Tímeatanító3.c osztályfőnök
Passné Katarzsinszky Lidiaföldrajz- testnevelés-németfelsős reál munkaközösség vezető 6.a osztályfőnöke
Patton Dominikmagyar nyelv és irodalom, történelemtanár
Perlakiné Vigh Valériamatematika- ének-zene7.c osztályfőnöke
Popellár Márta Máriakémia
Rajzó Ildikóbalett tanár
Soósné Gondos Annaszakmai tantárgyat tanító tanár, vizuális kultúra
Szabó Mariannaolasz-történelem
Szabóné Filinger Mónikabiológia, kémia7.b osztályfőnöke
Szabóné Tóth Gyöngyitanító4.c osztályfőnöke
Szentgyörgyvölgyiné Igazi Ildikónémet nyelv9.b osztályfőnöke
Sághegyiné Simonits Andreatanító, magyar nyelv és idoralom
Sóska Zoltánnémet nyelvtanár
Tornyos Ervinbalett tanár
Tánczos Györgyművésztanár
Tóth Ferencnétanító, angol nyelv
Vargáné Farkas Ildikótanító2.a osztályfőnöke
Weinhardt-Nagy Vanesszatörténelem magyar szakos tanár
Avocado