Szabadtéri performance keretében búcsúztak a tanévtől a zalaegerszegi Dísz téren

Rendhagyó tanévhez rendhagyó évzárás illik. Ilyet láthattak a megyeszékhely lakói, akiknek kedden reggel a Dísz téren akadt dolguk.

Az Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola felső tagozatos diáksereglete (300 fő) vett búcsút a 2020/2021-es tanévtől szabadtéri performance keretében. Két színművész, Debrei Zsuzsa és Hertelendy Attila mint műsorvezető és az alkalomhoz illő csatakiáltások, zeneszámok segítették a vidám vakáció indítást. A gyerekek a térre rajzolt VAKÁCIÓ betűkre állva formáltak élőképet, énekeltek táncoltak, örültek, a végzősök kicsit szomorkodtak az elválás miatt.  Külön köszönet dr Némethné Rácz Gabriella tanárnőnek az ötletért és a szervezésért.

Fotók: Katona Tibor

Forrás: