Általános iskolai angol és német tanulmányi verseny

Májusban rendeztük meg iskolánkban az angol és német nyelvi vetélkedőket, ahol számos diák bizonyította tudását, az idegen nyelvek tanulása iránt érzett szeretetét.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A versenyeken az alábbi eredmények születtek:

Általános iskolai angol tanulmányi verseny

5. évfolyam

1. helyezett: Németh Zoé Panna 5.c  

2. helyezett: Csécs Lili 5.b, Vörös Luca 5.c

3. helyezett: Kámán Gergő 5.a

Felkészítő tanárok: Márkus Rita 5.a, Fullér Klaudia 5.b, Tóth Ferencné 5.c

6. évfolyam

1. helyezett: Dormán Nóra 6.a, Domján Lilla 6.b

2. helyezett: Pádár Gergely 6.c

3. helyezett: Káli Kata, 6.b, Szente Viktória 6.b

Felkészítő tanárok: Gécsek Andrásné 6.a, Márkus Rita 6.b, Lakics Beatrix 6.c

7. évfolyam

1. helyezett: Bóbics Brigitta 7.b, 

2. helyezett: Dely Panna 7.a, Németh Fruzsina 7.b,

3. helyezett: Berta Olivér 7.c

Felkészítő tanárok: Gécsek Andrásné 7.a, Lakics Beatrix 7.b, Molnár Attila 7.c

8. évfolyam

1. helyezett: Háry Laura 8.a, Kiss Adél 8.a, Krecsár Bianka 8.b,Végh Vilola 8.b

2. helyezett: Horváth Fanni8.b

3. helyezett: Török Viktória 8.b

Felkészítő tanárok: Lakics Beatrix 8.a, Czéman Eszter 8.b,

 

 

 

 

 Általános iskolai német tanulmányi verseny

5. évfolyam

1. helyezett: Hidasi Fanni 5. b  

2. helyezett: Kiss Gréta     5.b

3. helyezett: Simon Csenge 5. c

Felkészítő tanár: Oroszy Erzsébet

6. évfolyam

1. helyezett: Hausz Nóra 6.b 

2. helyezett: Hoffmann Barbara 6.c, Perom Laura 6.c

3. helyezett: Verő Terézia 6.a

Felkészítő tanár: Molnár Andrásné

7. évfolyam

1. helyezett: Gombos Csenge 7.a

2. helyezett: Petrovics Gábor 7.c

3. helyezett: Jakab Noémi 7.b

Felkészítő tanárok: Molnár Andrásné 7.a-b, Leidenberger Csilla 7.c

8. évfolyam

1. helyezett: Verő Réka 8.c

2. helyezett: Varga Jázmin 8.b, Lőrincz Anna 8.c

3. helyezett: Kraus Konrád 8.c

Felkészítő tanárok: Molnár Andrásné 8.b, Szentgyörgyvölgyiné Igazi Ildikó 8.c

 

Minden résztvevőnek és felkészítő tanáraiknak gratulálunk!

 

   



vissza
Avocado