„Sokat tud az én kezem…” megyei rajzpályázat és kiállítás - Bázisintézményi program

A „Sokat tud az én kezem…” megyei rajzpályázatot, bázisintézményi programot idén online formában rendezte meg az intézmény.

25 iskolából közel 400 pályamű érkezett megyei és megyén túli iskolákból. Összesen 36 tanuló részesült nívódíjban.

Gratulálunk a díjazottaknak és a felkészítő tanároknak!

 

 

 

 

 

 

 

Díjazottak

 

Bői Általános Iskola

Szalai Kamilla, 12 éves (felkészítő tanár: Némethné Rupert Rafaella)

 

ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely

Kovács Mátyás és Csarankó Tamás, 5.b (felkészítő tanár: Kocsis Zsolt)

Andor István és Vig-Tamás Csanád, 5.c (felkészítő tanár: Kocsis Zsolt)

6.a közös munkája: Bábel tornya 5. (felkészítő tanár: Kocsis Zsolt)

Geosits Zsófia, 8.b (felkészítő tanár: Kocsis Zsolt)

 

Zalaegerszegi Izsák Imre Általános Iskola

Csiszár Abigél, 2.o (felkészítő tanár: Biróné Györkös Lívia)

 

Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola

Sebők Lilla, 4.o. (felkészítő tanár: Soósné Czvitkovits Erika)

 

Kőszegi Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Zolnay Lili, 7.c (felkészítő tanár: Tálas Ágnes)

 

Nagykanizsai Hevesi Sándor Általános Iskola

Gyenes Sára, 2.c

 

Nagykanizsai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Gigler Letti, 2.a (felkészítő tanár: Bonczek Beatrix)

 

Nagykanizsai Piarista Általános Iskola és Gimnázium

Valler Annabella, 10 éves (felkészítő tanár: Cséplő Erzsébet)

Szabó Anna, 15 éves (felkészítő tanár: Bekő Veronika)

Simon Dalma, 14 éves (felkészítő tanár: Bekő Veronika)

 

Széchenyi István Általános Iskola, Szentgotthárd

Kovács Boglárka, 14 éves (felkészítő tanár: Csalló Adrienn)

 

Szivárvány EGYMI, Nagykanizsa

csoportos díj

 

Szombathely Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola

Reczetár Bóra, 3.b (felkészítő tanár: Mesterházy Csilla, Takács Ilona)

 

Szombathelyi Váci Mihály Ált Isk. és AMI

Tanai Kitti, 8.b (felkészítő tanár: Bodorkós András)

Balikó Georgina, 8.b (felkészítő tanár: Bodorkós András)

Grünfeld Ádám, 7.o (felkészítő tanár: Bodorkós András)

 

Ács Mihály Alapfokú Művészeti Iskola, Acsád

Prátser Veronika Nárcisz, 14 éves (felkészítő tanár: Petrőczi Andrásné)

 

Zalaapáti Gábor Áron Általános Iskola Zalacsány Telephely

Vasas Angéla, 9 éves (felkészítő tanár: Szládovics Ferencné)

 

Zalaegerszegi Liszt Ferenc Általános Iskola

Ujvári Alíz, 9 éves (felkészítő tanár: Borsós Ágnes)

 

Gárdonyi Géza és Szegi Suli Általános Iskola, Csonkahegyhát

Boronyák Zsófia, 8.o (felkészítő tanár: Kása Vera)

 

Dr.Papp Simon Általános Iskola, Gellénháza

Takács Vanessza, 5.o (felkészítő tanár: Kása Vera)

Bolla Dóra, 8.o (felkészítő tanár: Kása Vera)

 

Pókaszepetki Festetics Kristóf Általános Iskola

Ágoston Lara, 6.o (felkészítő tanár: Kása Vera)

 

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI

Szabó Panna, 5.c, felkészítő tanár: Soósné Gondos Anna

Káli Kata, 6.b, felkészítő tanár: Soósné Gondos Anna

Czigány Zsófi, Ady III, felkészítő tanár: Soósné Gondos Anna

Gyökeres Emília, 2.b, felkészítő tanár: Nagy Szilvia

Vincze Viola, 7.b, felkészítő tanár: Nagy Szilvia

Horváth Dorottya, 5.b, felkészítő tanár: Némethné Balogh Ildikó

Orbán Péter, 8.b, felkészítő tanár: Monok Balázs

Simon Anna, 8.c, felkészítő tanár: Horváth Csongor Gergő

Bódis Zsombor, 4.b, felkészítő tanár: Borsos Andrea

Juhász Róbert, 4.b, felkészítő tanár: Borsos Andrea

Németh Napsugár, 7.b, felkészítő tanár: Borsos Andrea



vissza
Avocado