keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

GIMNÁZIUMI BEIRATKOZÁS A 2024/2025-ÖS TANÉVRE

Gimnáziumi beiratkozás a 2024/2025-ös tanévre
2024. június 26. szerda 8.00-14.00

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!
A Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI a 2024/2025-ös tanévre felvett diákok szülei/törvényes képviselői a tanuló adatait előzetesen, online módon beküldhetik a középiskolába a KRÉTA rendszer e-ügyintézés felületén „Beiratkozás középfokú intézménybe” (BKI) folyamat segítségével 2024. június 19-26. között. (Részletes leírás a tovább gombbal érhető el).

A nevelési-oktatási intézmények működéséről és a köznevelési intézmények névhasználatáról szóló 20/2012. (VIII. 31.) EMMI rendelet 45/A. §-a leírja, hogy a középfokú iskolába történő beiratkozáskor be kell mutatni a személyazonosító igazolványt, valamint az általános iskolai tanulmányok befejezését igazoló bizonyítványt. A rendeletben meghatározott feladat csak személyes megjelenéssel teljesíthető, ezért a középfokú iskolába történő beiratkozáskor az iskolában a SZEMÉLYES MEGJELENÉS KÖTELEZŐ!
A személyes megjelenéssel történő beiratkozás intézményünkben 2024. június 26. szerda 8.00-14.00 óra között lesz.

Továbbá felhívjuk szíves figyelmét az Nkt. 72. § (1a) bekezdésében foglaltakra:
„A szülő kötelezettsége, hogy a nevelési-oktatási intézménnyel óvodai vagy tanulói jogviszonyban álló, cselekvőképtelen vagy korlátozottan cselekvőképes, fokozott kockázatú allergiás betegséggel diagnosztizált gyermeke fokozott figyelmet igénylő egészségi állapotáról és a megteendő sürgősségi intézkedésekről
a) a beiratkozással egyidejűleg, vagy
b) a diagnózis ismertté válását követően haladéktalanul
tájékoztassa a nevelési-oktatási intézményt, továbbá köteles gondoskodni arról, hogy az életmentő gyógyszert a gyermek, tanuló mindig tartsa magánál.”

Zalaegerszeg, 2024. június 3.

Czigány László
főigazgató

 

 

A tájékoztatásról szóló információk, jelentkezési lapok a az alábbi linkekre kattintva  elérhetők.

Művészeti levél

Szülői levél a beiratkozáshoz

Felhasználói útmutató – Beiratkozás Tankerületi Központ fenntartásában működő középfokú intézménybe (2) (2)

Gimnáziumi beiratkozás

Étkezés jelentkezési lap 2024-2025 szakközép, gimi (1)

Beiratkozási lap művészeti

Adatlap beiratkozáshoz Ady Iskola 24 25 (2)

2024 június 13 - csütörtök
Gyöngybagolyvédelmi Alapítvány különleges iskolai „tanórája

A Madarak és fák napjának megrendezése hagyomány iskolánkban. Ebben az évben a Gyöngybagolyvédelmi Alapítvány különleges iskolai „tanóráján” vehettek részt erre ... bővebben

2024 június 13 - csütörtök
A Zala-Müllex Kft. a Zalaegerszegi Élménypark Kft.-vel közösen környezetvédelmi vetélkedőt hirdetett

A Zala-Müllex Kft. a Zalaegerszegi Élménypark Kft.-vel közösen környezetvédelmi vetélkedőt hirdetett a Föld napja alkalmából általános iskolások részére. A csapatversenyt ... bővebben

2024 június 13 - csütörtök
2024. április 22. : a Föld napja

Ebben a tanévben a Föld napját, április 22-én ünnepeltük meg, felhívva tanulóink figyelmét a Föld természeti környezetének megóvására. Iskolánk bejáratánál plakátokat ... bővebben

2024 június 06 - csütörtök
A nemzeti összetartozás napja 2024

„Székelyek, ott a bércek, szikla mellén/ üljetek mellém! Magyarok ott a Tisza partján,/ magyarok ott a Duna partján/ magyarok ott a tót ... bővebben

2024 június 04 - kedd
Osztálykirándulások 2024

3.b osztály kirándulása: https://adyiskola.hu/osztalykirandulas-3-b-osztaly/   8.c osztály kirándulása: https://adyiskola.hu/a-8-c-osztaly-osztalykirandulasa/   2.a osztály kirándulása: https://adyiskola.hu/sumegi-osztalykirandulas/   2.b osztály kirándulása: https://adyiskola.hu/osztalykirandulas-2-b/   3.a osztály kirándulása: https://adyiskola.hu/3-a-osztaly-kirandulasa/   5.a osztály kirándulása: https://adyiskola.hu/osztalykirandulas-5-a/   5.b osztály kirándulása: https://adyiskola.hu/kirandulas-a-kis-balaton-latogatokozpontban/ ... bővebben
további hírek