keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Egyéni fogadóórák 2023/2024

Név Időpont
1. Ambrus László kedd 5. óra
2. Belák Péter csütörtök 2. óra
3. Bertókné Bangó Ildikó csütörtök 2. óra
4. Borosán Tibor kedd 6. óra
5. Borsos Andrea kedd 3. óra
6. Bódisné Molnár Helga szerda 4. óra
7. Bódizs Ágnes csütörtök 4. óra
8. Budai Tibor péntek 3. óra
9. Brasnyó Krisztina hétfő 3. óra
10. Czigány László péntek 4. óra
11. Csiszárné Németh Gabriella szerda 4. óra
12. Csizmazia Ibolya hétfő 2. óra
13. Csondor Anikó hétfő 5. óra
14. Dömötörfi Nóra kedd 2. óra
15. Dr.Némethné Rácz Gabriella péntek 3. óra
16. Dúcz Mihály kedd 2. óra
17. Dúczné Bánhegyi Orsolya szerda 4. óra
18. Fábián Márta hétfő 5. óra
19. Fehér Anette Klára hétfő 5. óra
20. Gellén-Szabó Edina szerda 5. óra
21. Gellért Réka szerda 3. óra
22. Gécsek András szerda 3. óra
23. Gécsek Andrásné szerda 1. óra
24. Golubics Barbara hétfő 3. óra
25. Gondos Anna hétfő 2. óra
26. Horváth Abigél hétfő 6. óra
27. Horváthné Tamás Márta szerda 3. óra
28. Hosszú Judit csütörtök 3. óra
29. Kámánné Gyöngy Judit hétfő 3. óra
30. Kaponya Edit szerda 3.óra
31. Kocsis Eszter péntek 1. óra
32. Kocsmárné Vörös Éva kedd 2. óra
33. Komády Krisztina szerda 2. óra
34. Kovács Józsefné szerda 3.óra
35. Kovács László hétfő 5. óra
36. Kovácsné Tóth Veronika szerda 1. óra
37. Lakics Beatrix csütörtök 4. óra
38. Leidenberger Csilla péntek 5. óra
39. Luczi Katalin hétfő 6. óra
40. Márovicsné Csizmazia Katalin csütörtök 2. óra
41. Molnár Andrásné csütörtök 2. óra
42. Molnár Attila péntek 6. óra
43. Molnár- Csordás Beáta csütörtök 3. óra
44. Monok Balázs szerda 3. óra
45. Nagy Szilvia hétfő 2. óra
46. Nagyné Kiss Judit hétfő 3. óra
47. Nemes Erika péntek 1.óra
48. Németh Mária hétfő 3. óra
49. Némethné Bakos Viktória hétfő 3. óra
50. Némethné Balogh Ildikó szerda 3. óra
51. Némethné Cseh Andrea szerda 4. óra
52. Oroszy Erzsébet csütörtök 3. óra
53. Papp Tímea kedd 3. óra
54. Passné Katarzsinszky Lídia csütörtök 1. óra
55. Pánger Éva kedd 3. óra
56. Preisinger Sándor hétfő 3. óra
57. Rajzó Idlikó Márta péntek 7:30 óra
58. Sághegyiné Simonits Andrea hétfő 3. óra
59. Sóska Zoltán szerda 2. óra
60. Szabóné Fillinger Mónika szerda 4. óra
61. Szabóné Tóth Gyöngyi csütörtök 4. óra
62. Szentgyörgyvölgyiné Igazi Ildikó szerda 3. óra
63. Szommer Judit csütörtök 1. óra
64. Tánczos György csütörtök 10. óra
65. Tóth Ferencné csütörtök 3. óra
66. Tóth József csütörtök 2. óra
67. Tornyos Ervin szerda 5. óra
68. Tölgyes László kedd 3. óra
69. Tunner Dóra kedd 5. óra
70. Vargáné Farkas Ildikó szerda 4. óra
71. Vida Zsolt szerda 2. óra
72. Weinhardt- Nagy Vanessza kedd 1. óra
73. Zobb Nóra hétfő 5. óra

2024 február 27 - kedd
A soproni Bűvösvölgyben jártunk

Február 15-én 40 diákkal látogattunk el a soproni Bűvösvölgybe. A médiaértés-oktató központokat (Budapesten, Sopronban és Debrecenben működik a program) a ... bővebben

2024 február 27 - kedd
Köszönet

Tisztelt Szülők! Engedjék meg, hogy megköszönjem A Tanulókért és az Iskoláért Ady Alapítvány kuratóriumának és a magam nevében, hogy hozzájárultak alapítványi ... bővebben

2024 február 26 - hétfő
A „Tiszán innen-Dunán túl" népdaléneklési verseny vármegyei fordulóján voltunk

A hagyományos, országos verseny XX. jubileumi rendezvényére a zalaegerszegi Liszt iskolában került sor 2024. február 22-23-án. A verseny vármegyei fordulóján ... bővebben

2024 február 26 - hétfő
Dobogós helyezéseket értek el az adys diákok

A Zalaegerszegi Pedagógiai Oktatási Központ a Madách-emlékév alkalmából irodalmi vetélkedőt szervezett a Zala vármegyei középiskolások számára. A „Madách 200” verseny három ... bővebben

2024 február 22 - csütörtök
Érettségi témakörök 2024

Angol nyelv érettségi témakörök Biológia érettségi témakörök Földrajz érettségi témakörök Magyar nyelv és irodalom érettségi témakörök 12.A Magyar nyelv és irodalom érettségi témakörök 12.B Német ... bővebben
további hírek