keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Aktuális

Nyári ügyeleti napok

2022. június 29. szerda 9.00-13.00

2022. július 13. szerda 9.00-13.00

2022. július 27. szerda 9.00-13.00

2022. augusztus 10. szerda 9.00-13.00

Gimnáziumi beiratkozás a 2022/2023-as tanévre

2022. június 23. csütörtök 8.00-14.00

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI a 2022/2023-as tanévre felvett diákok szülei/törvényes képviselői a tanuló adatait előzetesen, online módon beküldhetik a középiskolába a KRÉTA rendszer e-ügyintézés felületén „Beiratkozás középfokú intézménybe” (BKI) folyamat segítségével 2022. június 15-20. között. (Részletes leírás a tovább gombbal érhető el).

A rendeletben foglaltak szerint a beiratkozás csak személyes megjelenéssel teljesíthető, ezért a középfokú iskolába történő beiratkozáskor az iskolában a SZEMÉYES MEGJELENÉS KÖTELEZŐ!

A személyes megjelenéssel történő beiratkozás intézményünkben 2022. június 23. csütörtök 8.00-14.00 óra között lesz.

 

Zalaegerszeg, 2022. május 23.

 

Czigány László

intézményvezető

Általános információ

Beiratkozási lap – Művészeti

Szülői levél művészeti

Tájékoztatás szülőknek középfokú beiratkozásról

Szülői nyilatkozat (1)

Jelentkezési lap 2022-2023 szakközép, gimi (2)ZEGESZ

 

Egyéni fogadóórák ideje 2021/2022-es tanév

Név Időpont Hely
1. Ambrus László hétfő 5.óra
2. Babati Attila hétfő 9.óra
3. Bertókné Bangó Ildikó kedd 3.óra
4. Bicsák Ágota csütörtök 5.óra
5. Borsos Andrea csütörtök 1.óra
6. Borsosné Varga Ágnes hétfő 3.óra
7. Bódisné Molnár Helga szerda 3.óra IV.blokk/földszint tanári szoba
8. Budai Tibor péntek 1.óra
9. Brasnyó Krisztina kedd 4.óra IV.blokk/földszint tanári szoba
10. Czémán Eszter kedd 4.óra II.blokk/I.em. tanári szoba
11. Czigány László szerda 4.óra
12. Csiszár László Viktor kedd 8.óra
13. Csiszárné Németh Gabriella hétfő 5.óra IV.blokk/földszint tanári szoba
14. Csizmazia Ibolya szerda 4.óra IV.blokk/földszint tanári szoba
15. Csondor Anikó hétfő 5.óra II.blokk/II.em. tanári szoba
16. Csordás Anikó kedd 6.óra II.blokk/II.em. tanári szoba
17. Dömötörfi Nóra szerda 3.óra
18. Dr.Némethné Rácz Gabriella hétfő 1.óra
19. Dúcz Mihály hétfő 7.óra
20. Dúczné Bánhegyi Orsolya kedd 4.óra IV.blokk/I.em. tanári szoba
21. Fábián Márta kedd 4.óra IV.blokk/földszint tanári szoba
22. Farkas Ferenc (részmunkaid) csütörtök 1.óra
23. Farkas Tünde hétfő 3.óra
24. Fehér Anette Klára hétfő 5.óra
25. Fullér Klaudia csütörtök 2.óra IV.blokk/I.em. tanári szoba
26. Gellén Szabó Edina csütörtök 4.óra II.blokk/II.em. tanári szoba
27. Gellért Réka kedd 2.óra
28. Gécsek Andrásné csütörtök 3.óra
29. Gécsek Imre András hétfő 6.óra
30. Golubics Barbara kedd 2.óra
33. Horváthné Tamás Márta hétfő 6.óra
34. Horváthné Szenecsár Emőke hétfő 5.óra
35. Hosszú Judit csütörtök 3.óra II.blokk/I.em. tanári szoba
36. Kámánné Gyöngy Judit szerda 3.óra II.blokk/I.em. tanári szoba
37. Kaponya Edit csütörtök 1.óra IV.blokk/I.em. tanári szoba
38. Kocsmárné Vörös Éva hétfő 3.óra
39. Komády Krisztina szerda 3.óra IV.blokk/I.em. tanári szoba
40. Kovács Józsefné kedd 3.óra
41. Kovácsné Tóth Veronika szerda 3.óra
42. Kulcsárné Kalamár Zsuzsanna csütörtök 2.óra
43. Lakics Beatrix hétfő 4.óra
44. Leidenberger Csilla szerda 2.óra
45. Luczi Katalin kedd 3.óra
46. Márkus Bernadett Rita szerda 7.óra IV.blokk/földszint tanári szoba
47. Márovicsné Csizmazia Katalin hétfő 3.óra
48. Molnár Andrásné hétfő 2.óra
49. Molnár Attila hétfő 7.óra
50. Molnár Csordás Beáta
51. Monok Balázs hétfő 5.óra
52. Nagy Szilvia kedd 2.óra
53. Nagyné Kiss Judit kedd 4.óra II.blokk/I.em. tanári szoba
54. Nemes Erika hétfő 3.óra
55. Németh Mária szerda 3.óra
56. Némethné Bakos Viktória csütörtök 5.óra
57. Némethné Balogh Ildikó kedd 5.óra
58. Némethné Cseh Andrea szerda 6.óra II.blokk/I.em. tanári szoba
59. Némethné Deák Katalin csütörtök 3.óra
60. Nótráné Somogyi Veronika hétfő 4.óra II.blokk/I.em. tanári szoba
61. Papp Tímea kedd 3.óra IV.blokk/földszint tanári szoba
62. Passné Katarzsinszky Lídia csütörtök 3.óra
63. Patton Dominik kedd 4.óra
64. Perlakiné Vigh Valéria szerda 5.óra
65. Gellért Réka kedd 2.óra
66. Popellár Márta szerda 4.óra
67. Rajzó Idlikó Márta csütörtök 07.30 óra, péntek 07.30 óra
68. Sághegyiné Simonits Andrea hétfő 2.óra II.blokk/I.em. tanári szoba
69. Soósné Gondos Anna péntek 5.óra
70. Sóska Zoltán kedd 3.óra
71. Szabó Marianna csütörtök 5.óra
72. Szabóné Fillinger Mónika hétfő 4.óra
73. Szabóné Tóth Gyöngyi péntek˝A˝5.óra IV.blokk/földszint tanári szoba
74. Szentgyörgyvölgyiné Igazi Ildikó hétfő 7.óra
75. Szommer Judit Mária szerda 4.óra
76. Tánczos György csütörtök 2.óra
77. Tóth Ferencné hétfő 5.óra II.blokk/I.em. tanári szoba
78. Tornyos Ervin csütörtök 6.óra
79. Varga Zsuzsanna csütörtök 3.óra
80. Vargáné Farkas Ildikó kedd 5.óra II.blokk/II.em. tanári szoba
81. Weinhardt-Nagy Vanessza szerda 6.óra
Óraadó
82. Kuzma Péter szerda 07.30 óra

Adó 1%

Kérjük, támogassa adója 1%-ával az Ady Iskola Alapítványait.

A Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola alapítványai köszönettel fogadnak minden olyan adó 1%-os felajánlást, mely hozzájárul az oktatási-nevelési céljaink megvalósításához és a szülői kezdeményezések anyagi támogatásához.

 

 

  • A Tanulókért és az Iskoláért Ady Alapítvány 18956047-1-20

 

 

  • Képzőművészeti Támogatási Alapítvány 19274944-1-20

 

 

  • Gyermekhangok Alapítvány 18955785-1-20

 

 

  • Ady Iskola Izsák Imre Alapítványa 18956401-1-20

 

Köszönettel:

Czigány László

intézményvezető

Érettségi témakörök 2021-2022 május-júniusi vizsgaidőszak

Magyar nyelv és irodalom témakörök 12.A

Történelem témakörök 12.b

Földrajz témakörök

Informatika témakörök

Magyar irodalomból témakörök 12.b

Magyar nyelv témakörök 12.b

Német nyelvi témakörök

Történelem témakörök 12.a

Fizika témakörök

Biológia témakörök

Angol nyelv témakörök