keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Az Ady-hét tanulmányi és sport versenyeinek, valamint a 2018/ 2019-es tanév eddig lezajlott városi, területi és megyei versenyeinek eredményei

Biológia:

7. évfolyam:

I.Gergály Anna 7.b és Szitás Júlia 7.c

II.Molnár Jázmin 7.c

III.Gergály Lara 7.b és Németh Laura 7.b

 

8.évfolyam:

I.Péntek Kitti        8.b

II.Krompaszky Lilla    8.a

III.Tóth Alexa        8.a

 

Fizika:

7.évfolyam:

I.Ruzsics Bálint 7.a

II.Hegedűs Máté 7.c

III.Török Tamás 7.b

 

8.évfolyam:

I.Szabó Levente 8.c

II.Kraus Kolos 8.c

III.Csizmadia Emilia 8..c

 

Matematika:

5.évfolyam:

I.Erős Noémi 5.a

II.Jugovits Petra 5.a, Németh Zsóka 5.a, Kámán Levente Ferenc 5.b

III.Udvari Dániel 5.b, Máté Kira Angéla 5.a

 

6.évfolyam:

I.Boncz Zsófia 6.c

II.Horváth Fanni 6b, Salamon Márk 6.b, Gergály Róza 6.b, Gergán Eszter 6.b, Krecsár Bianka 6.b

III.Forgács Zoltán 6.b, Altinger Laura 6.c, Sz.Ferenczi Szabina 6.b

 

7.évfolyam:

I.Hidasi Gergő 7.b

II.Olasz Máté 7.a, Zólyomi Viktória 7.a, Szabó Barnabás 7.a

III.Török Tamás 7.a, Móricz Dávid 7.a, Laczó Erik 7.c, Hegedűs Máté 7.c

 

8.évfolyam:

I.Szabó Levente 8.b

II.Németh Kira 8.a

III.Németh Kira 8.c

 

Földrajz:

7.évfolyam:

I.Török Tamás 7.b

II.Boczföldi Bálint 7.c, Hegedűs Máté 7.c

III.Ruzsics Bálint 7.a

IV.Zólyomi Viktória 7.a

 

8.évfolyam:

I.Kraus Kolos 8.c

II.Nagy Henrietta 8.b

III.Sári Gergely 8.c

 

Nyelvtan:

5.évfolyam:

I.Schorm Hanna 5.c

II.Gombos Csenge 5.a,

III.Németh Napsugár 5.b

 

6.évfolyam

I.Verő Réka 6.c

II.Gorisek Sára Jázmin 6.c és Krecsár Bianka 6.b

III.Gergán Eszter 6.b és Török Viktória 6.b

 

7.évfolyam:

I.Provotorova Anna 7.c

II.Szitás Júlia 7. c

III.Szabó Barnabás 7.b

 

8.évfolyam:

I.Péntek Kitti 8. b

II.Tóth Alexa 8. a

III.Lukács Eszter Flóra 8.b

 

 

Szép Magyar Beszéd Verseny iskolai fordulója

 

5-6.évfolyam:

I.Török Hanna 6.a

II.Németh Márk 6.c

III:Zóka Panna 5.b, Horváth Hanna Barbara 5.b, Varga Lara 6.a

 

7-8.évfolyam:

I.Németh Anna Rebeka 8.a

II.Cseh Gellért Bence 8.b

III.Hegedűs Máté 7.c

 

Sport versenyek

Körös váltófutó házibajnokság

5. évfolyam: 1.  5.b

6. évfolyam: 1.  6.c

7. évfolyam: 1.  7.a

8. évfolyam: 1.  8.c

 

Kosárlabda leány házibajnokság

I.10.a és 9. ny/1 és 2.

II.11.a

III.11.b

 

Futsal házibajnokság

I.7.b

II.7.a

III.8.c

 

Röplabda házibajnokság

I.10.b

II.11.a

III.9.a

 

Röplabda Ady-kupa

IV. Ady Gimnázium

 

Atlétika házibajnokság

Magasugrás

III.korcsoport   1. Horváth Nadin 6.b

IV.korcsoport 1. Szép Lili 7.a

Súlylökés

V.korcsoport 1. Szabó Blanka 6.c

 

 

Városi, megyei, területi versenyek eredményei

"Portrék és Önarcképek" Megyei festészet- és rajzverseny

 

Festészetverseny

III.Bíró Bianka 7.b

 

Rajzverseny

I.Péntek Kitti 8.b

III.Zugor Krisztina 8.a, Különdíj: Zsimala Sára 8.b

 

Ady versmondó verseny városi fordulójaN

I.Németh Márk 6.c

II.Frend Anna Mirjam 5.c + különdíj

III.Németh Anna Rebeka 8.a + különdíj

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Vas és Zala megyei területi döntő

5. évfolyam:  

III. Gombos Csenge, Dely Panna, Simon Liza, Erős Noémi 5.a

8. évfolyam:  

V. Péntek Kitti, Szalai Réka, Zsimala Sára, Sipos Boglárka

 

Megyei matematika verseny

I.Erős Noémi 5.a

 

 

Területi népdalverseny
Arany minősítés:

Csivitelők Énekegyüttes

Kispacsirták Énekegyüttes

Honvisák Lilien

Horváth Emese

Gergely Csenge

Kovács Fruzsina

Vass Andzselika

Frend Anna Mirjam

Németh Márk

Domján Dominika

Horváth Veronika

Karvalics Lili

Lahocsinszky Katalin

Molnár Klementina

 

Ezüst minősítés:

Fürjecskék

Dalos madárkák

Boncz Zsófia

Szécsi Réka

Verő Réka

Kovács Lívia

Molnár Jázmin

Szalai Anna

 

 

 

„Útban a műszaki világ felé” városi csapatverseny

III.helyezettek:

Juni Marcell 7.c

Olasz Máté  7.c

Ruzsics Bálint  7.c

Szakony Milán  7.c

Ugranyecz Miklós  7.c

 

Pannon Fejlesztési Alapítvány városi csapatverseny műszaki vetélkedő

I.helyezettek:

Franyó Lídia 8.a

Hencsei Abigél 8.a

Horváth Jázmin 8.a

Horváth Laura 8.a

Kardos Csenge 8.a

Kupó Heléna 8.a

Németh Kíra 8.a

Tóth Alexa  8.a

 

Öveges József Általános Iskola városi természetismereti csapatverseny

III.helyezettek:

Horváth Emese 5.c

Nikitscher Bíbor 5.c

Schorm Hanna 5.c

 

Simonyi Zsigmond helyesíró verseny iskolai fordulójából továbbjutottak:

Gergán Eszter és Zsoldos Katalin 6.b

Szabó Barnabás 7.b

Péntek Kitti 8.b

 

Országos történelmi tanulmányi verseny iskolai fordulójából továbbjutott:

Ruzsics Bálint 7.a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2022 január 21 - péntek
Központi írásbeli vizsga - helyi egészségügyi intézkedések

Tisztelt Szülők!   Felhívjuk a kísérő szülők figyelmét, hogy a felvételizőket az iskola kapujáig kísérhetik, az iskola épületébe nem léphetnek be. Megértésüket köszönjük!       Kedves ... bővebben

2022 január 21 - péntek
Gimnáziumi felvételi tájékoztató

  Gimnáziumi felvételi tájékoztató ... bővebben

2022 január 10 - hétfő
Language Cert - A nyelvvizsga, ami érted van!

Magyarország egyik legnépszerűbb nemzetközi nyelvvizsgája Miért érdemes diákjainknak ezt a nyelvvizsgát letenni? • Ismert környezetben, ismert tanárok előtt vizsgázhatnak, viszont az teljesítményüket ... bővebben

2022 január 07 - péntek
"Ady Vár" leendő kisiskolásoknak (részletes tájékoztató)

Sok szeretettel várjuk január 14-én 16:00 órától 18:00 óráig a leendő kisiskolásokat és szüleiket játékos iskolabemutató délutánunkra! A programon való részvételhez ... bővebben

2022 január 03 - hétfő
Fizika háziverseny eredményei

7. osztály: 1. helyezett:     Szente Tamara 7.b 2-3. helyezett: Szente Viktória 7.b                            Jósa Nimród Attila 7.c 8. ... bővebben
további hírek