keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Adys diákok a kézilabda diákolimpián

2022/23-as tanévtől kezdve iskolánk diákjainak újra van lehetőségük a kézilabda sportág megismerésére a délutáni diáksportkör keretein belül. Idén a IV. korcsoportos lányok indultak el a kézilabda diákolimpián, ahol ügyes játékkal a városi döntő megnyerését követően a megyei döntőig jutottak. Mindent beleadva végig küzdöttek és büszkén képviselték a Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskolát. A megyei döntőt Zalaszentgróton rendezték meg, ahol 4. helyezést értek a lányok, akik lelkesen és alázattal játszották le a mérkőzéseiket, küzdve egymásért.

Csapat tagjai:
Balázs Kincső (5.b), Csalló Nárcisz Viola (7.b), Durgó Jasmine (7.b), Fekete Lili (6.b), Kocsis Bozsóka Dóra (8.b) , Kutak Abigél (7.b), Nagyváradi Sára (6.b), Németh Hajnal (7.b), Novák Csenge (7.b), Orbán Lili Teréz (7.b), Pintér Panna (8.b), Schlemmer Korinna (7.b)
Felkészítő:
Szajkó Kinga
testnevelő tanár

Gratulálunk!

 

IMG_2894
IMG_2920

2024 február 27 - kedd
A soproni Bűvösvölgyben jártunk

Február 15-én 40 diákkal látogattunk el a soproni Bűvösvölgybe. A médiaértés-oktató központokat (Budapesten, Sopronban és Debrecenben működik a program) a ... bővebben

2024 február 27 - kedd
Köszönet

Tisztelt Szülők! Engedjék meg, hogy megköszönjem A Tanulókért és az Iskoláért Ady Alapítvány kuratóriumának és a magam nevében, hogy hozzájárultak alapítványi ... bővebben

2024 február 26 - hétfő
A „Tiszán innen-Dunán túl" népdaléneklési verseny vármegyei fordulóján voltunk

A hagyományos, országos verseny XX. jubileumi rendezvényére a zalaegerszegi Liszt iskolában került sor 2024. február 22-23-án. A verseny vármegyei fordulóján ... bővebben

2024 február 26 - hétfő
Dobogós helyezéseket értek el az adys diákok

A Zalaegerszegi Pedagógiai Oktatási Központ a Madách-emlékév alkalmából irodalmi vetélkedőt szervezett a Zala vármegyei középiskolások számára. A „Madách 200” verseny három ... bővebben

2024 február 22 - csütörtök
Érettségi témakörök 2024

Angol nyelv érettségi témakörök Biológia érettségi témakörök Földrajz érettségi témakörök Magyar nyelv és irodalom érettségi témakörök 12.A Magyar nyelv és irodalom érettségi témakörök 12.B Német ... bővebben
további hírek