keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Adys diákok a kézilabda diákolimpián

2022/23-as tanévtől kezdve iskolánk diákjainak újra van lehetőségük a kézilabda sportág megismerésére a délutáni diáksportkör keretein belül. Idén a IV. korcsoportos lányok indultak el a kézilabda diákolimpián, ahol ügyes játékkal a városi döntő megnyerését követően a megyei döntőig jutottak. Mindent beleadva végig küzdöttek és büszkén képviselték a Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskolát. A megyei döntőt Zalaszentgróton rendezték meg, ahol 4. helyezést értek a lányok, akik lelkesen és alázattal játszották le a mérkőzéseiket, küzdve egymásért.

Csapat tagjai:
Balázs Kincső (5.b), Csalló Nárcisz Viola (7.b), Durgó Jasmine (7.b), Fekete Lili (6.b), Kocsis Bozsóka Dóra (8.b) , Kutak Abigél (7.b), Nagyváradi Sára (6.b), Németh Hajnal (7.b), Novák Csenge (7.b), Orbán Lili Teréz (7.b), Pintér Panna (8.b), Schlemmer Korinna (7.b)
Felkészítő:
Szajkó Kinga
testnevelő tanár

Gratulálunk!

 

IMG_2894
IMG_2920

2023 szeptember 21 - csütörtök
Gébárt 2023 címmel nyílt kiállítás az Ady-iskolában

Az intézmény diákjainak alkotásai tekinthetők meg . A tárlat anyaga múlt héten, a zalaegerszegi táborban készült, ahol a művészeti képzés elsősei ... bővebben

2023 szeptember 21 - csütörtök
Az Ady-iskola vizuális tagozatának elsőévesei egy hétig Gébártra jártak "iskolába"

Sokéves hagyományra tekint vissza az Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola történetében a vizuális tagozatos kisgimnazisták szabadtéri ... bővebben

2023 szeptember 20 - szerda
Tanulmányi sikerek az alsó tagozaton

A Tudásbajnokság mára az ország egyik legnagyobb és legrangosabb levelezős tanulmányi versenyévé vált. Diákjaink a tavalyi tanévben is nagyon szép ... bővebben

2023 szeptember 05 - kedd
Napközis Erzsébet-tábor az Ady iskolában

Augusztus végén már harmadik alkalommal vettem részt az iskolánkban szervezett Erzsébet- táborban, ahol osztálytársaimmal együtt tölthettem egy élményekben gazdag hetet. ... bővebben

2023 szeptember 04 - hétfő
Tanévnyitó 2023

„…hisszük, hogy friss szorgalmunk arany gyümölcsöt érlel maradék nyári tűzből, maradék nyári hévvel.” 2023. augusztus 31-én tartottuk iskolánk tanévnyitó ünnepélyét, amelyet Vilman Benedek és ... bővebben
további hírek