keresés a weboldalon

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

ISKOLAVEZETÉS

KépNévSzakképzettségBeosztás
Komády KrisztinatanítóAlsó tagozatos intézményvezető-helyettes, 4.b osztályfőnöke
Czigány Lászlómagyar nyelv és irodalom, történelem intézményvezető
Varga Zsuzsannaföldrajz-testnevelés gimnáziumi intézményvezető-helyettes
Németh Máriamatematika- kémia felső tagozatos intézményvezető-helyettes
Szommer Juditmérnök tanár művészeti tagozat intézményegység-vezető

TANÁRAINK

KépNévSzakképzettségBeosztás
Brasnyó Krisztinatanító
Dömötörfi Nóra Ágnesmagyar nyelv és irodalom
Gellén-Szabó Edinatanító
Horvátné Tamás Mártatörténelem, ének-zene
Kocsmárné Vörös Évaangol nyelv
Luczi Katalinmatematika, angol nyelv
Márovicsné Csiszmazia Katalininformatika, technika
Németné Deák Katalinnémet nyelv
Patton Dominikmagyar nyelv és irodalom, történelem
Soósné Gondos annaszakmai tantárgyat tanító tanár, vizuális kultúra
Sóska Zoltánnémet nyelv
Tornyos Ervinbalett
Komády KrisztinatanítóAlsó tagozatos intézményvezető-helyettes, 4.b osztályfőnöke
Weinhardt-Nagy Vanesszatörténelem magyar szakos tanár
Vargáné Farkas Ildikótanító 2.a osztályfőnöke
Tóth Ferencnétanító, angol nyelv
Tánczos Györgyművésztanár
Sághegyiné Simonits Andreatanító, magyar nyelv és idoralom
Szentgyörgyvölgyiné Igazi Ildikónémet nyelv 9.b osztályfőnöke
Szabóné Tóth Gyöngyitanító 4.c osztályfőnöke
Szabóné Filinger Mónikabiológia, kémia 7.b osztályfőnöke
Szabó Mariannaolasz-történelem
Rajzó Ildikóbalett tanár
Popellár Márta Máriakémia
Gellért Rékaének-zene 6.c osztályfőnöke
Perlakiné Vigh Valériamatematika- ének-zene 7.c osztályfőnöke
Passné Katarzsinszky Lidiaföldrajz- testnevelés-német felsős reál munkaközösség vezető 6.a osztályfőnöke
Papp Tímeatanító 3.c osztályfőnök
Nótárné Somogyi Veronikatanító 1.a osztályfőnöke
Némethné Cseh Andreatanító 3.a osztályfőnöke
Némethné Balogh Ildikórajz- és vizuális kultúra
Némethné Bakos Viktóriaföldrajz
Nemes Erikamatematika- fizika-informatika 12.a osztályfőnöke, gimnáziumi reál munkaközösségi vezető
Nagyné Kiss Judittanító 1.b osztályfőnöke
Nagy Szilviarajz- és vizuális kultúra, földrajz művészeti mk.vezető 1-11.évfolyam
Márkus Rita Bernadetttanító
Monok Balázsrajz- és vizuális kultúra 11.a osztályfőnöke
Molnár Attilaangol nyelv
Molnár Andrásnétörténelem, könyvtár, német nyelv
Hosszú Judittanító
Leidenberger Csillanémet nyelv
Lakics Beatrixtanító, magyar nyelv és irodalom, angol nyelv
Kámánné Gyöngy Judittanító 3.b osztályfőnöke
Kulcsárné Kalamár Zsuzsannamatematika
Kovácsné Tóth Veronikaorosz, német nyelv,könyvtár 12.b osztályfőnöke, gimnáziumi kulturális program szervező
Kovács Józsefné Szabó Magdolnamagyar nyelv és irodalom gimnáziumi humán munkaközösség vezetője 9.a osztályfőnöke
Komády Krisztinatanító diákönkormányzat segítő tanár, 1.b osztályfőnöke
Kaponya Edittanító alsós humán munkaköz.vezetője, 4.a osztályfőnöke
Horváthné Szenecsár Emőkeangol nyelv
Horváth Tamástestnevelés 7.a osztályfőnöke
Gécsek Andrásnémagyar nyelv és irodalom, angol nyelv idegen nyelvi mk.vezető,(2-13.évfolyam) 11.b osztályfőnöke
Gécsek Andrástestnevelés-biológia tankönyvfelelős 6.b osztályfőnöke
Golubics Barbaraangol nyelv 9.ny2 osztályfőnöke
Fábián Mártatanító
Fullér Klaudiatanító
Fehér Anettetestnevelés
Farkas Tündemagyar nyelv és irodalom, könyvtáros könyvtáros,
Farkas Ferencművésztanár
Dúczné Bánhegyi Orsolyatanító alsós reál munkaközösség vezetője
Dúcz Mihályfizika-informatika- műszaki tanár
Dr. Némethné Rácz Gabriellamagyar nyelv és irodalom, francia nyelv osztályfőnöki mk.vezető, gyermek és ifjúságvédelmi felelős 5.c osztályfőnöke
Czémán Eszterangol nyelv
Csordás Anikótanító
Csondor Anikótanító 2.b osztályfőnöke, kulturális program szervező
Csizmazia Ibolyatanító, technika szakkolégium 2.c osztályfőnöke
Csiszárné Németh Gabriellatanító 1.c osztályfőnöke
Csiszár László Viktorfizika, biológia 10.a osztályfőnöke
Bódisné Molnár Helgatanító
Budai Tiborangol nyelv, matematika, fizika, informatika diákönkormányzat segítő tanár 10.b osztályfőnöke
Borsosné Varga Ágnesmagyar nyelv és irodalom, ének-zene felsős humán mk.vezetője 5-8.évf. 8.c osztályfőnöke
Borsos Andrearajz- és vizuális kultúra - biológia 8.b osztályfőnöke
Bicsák Ágotamatematika-fizika-informatika
Bertókné Bangó Ildikómatematika-testnevelés
Babati Attilainformatika-történelem 8.a osztályfőnöke
Ambrus Lászlótestnevelő-népművelő testnevelés mk.vezető 9 ny1 osztályfőnöke