Szülői Levél

Tisztelt Szülő!

Értesítem, hogy a művészeti alapképzés I. félévi  térítési- és tandíj befizetése

• 2015. október 12-én (hétfőn) 7.15 – 11.00 óráig és 14.00 – 17.00 óráig
  • 2015. október 13-án (kedden) 7.15 – 11.00 óráig és 14.00 – 17.00 óráig lesz mindkét napon a gazdasági irodában.
  • Kérjük a szülőket, hogy aki a gyermekétől küldi el a térítési- illetve tandíjat,

tegye borítékba az összeget és írja rá a tanuló nevét és osztályát.

• A befizetendő összegről a szülők a gyermekek ellenőrzőjén keresztül kapnak tájékoztatást.
  • A tanulót szociális helyzete alapján a művészeti képzésben térítési díjkedvezmény illeti meg, ha a törvényes képviselője háztartásában az egy főre jutó nettó jövedelem maximum 59.900 Ft.
  • A díjkedvezmény iránti kérelmet évente egyszer elegendő benyújtani!
  • Az ÚJ kérelmek benyújtási határideje: 2015. október 1.
  • A kedvezményhez tartozó formanyomtatványt az Ady iskola művészeti tagozatán vagy az iskola titkárságán kell kérni!
  • A formanyomtatványt és a jövedelem igazolásról szóló hivatalos papírokat az Ady iskola művészeti tagozatára kell benyújtani 2015. október 1-ig.
  • Tandíjra nem lehet díjkedvezményt kérni!
  • Gyermekvédelmi kedvezmény (GYVK) NEM ELÉG a térítési díj kedvezményre, csak a hátrányos helyzetű (HH) és halmozottan hátrányos helyzetű (HHH) tanulóknak jár alapból a díjkedvezmény, de ezt hivatalos papírral kell igazolni és a művészeti titkárságra leadni.

ÚJ ttérítési- tandíj megállapítás 15_16 ADY_2015.06.15.
2. melléklet_Felvételi határozat