Az udvarunk fásítása

Az őszi örökös ökoiskolai programunkat valósítottuk meg 2021. november 11-én délelőtt az iskola udvarán.

A ZMJV-tól kapott fákat az udvaron ültettük el a Városgazdálkodási Kft. munkatársaival. Ezúton is köszönjük a támogatást, a fákat és a lebonyolításban nyújtott fizikai segítséget.

A 6. a, 7. a és 8. c osztályok Némethné Bakos Viktória tanárnő vezetésével lombot sepertek, gereblyéztek, kigyomlálták az Ady-szobor környékét.

A 10. a és 10. b osztályok Csiszár László Viktor tanár úrral virágágyásokat gyomláltak, metszettek, növényeket ritkítottak. Az összegyújtott leveleket zsákokba szedték, a lemetszett ágakat összegyűjtötték.

Megszépült az udvarunk, tavasszal folytatjuk a kertrendezést.

Varga Zsuzsanna