Útban a műszaki világ felé

Első és harmadik helyezés az „Útban a műszaki világ felé…” rendezvényen

A ZALAEGERSZEGI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM GANZ ÁBRAHÁM TECHNIKUM

ismét megrendezte „Útban a műszaki világ felé…” játékos műszaki vetélkedőjét.

Az iskolánkat képviselő csapatok ezen a megmérettetésen már az előző években is sikeresen szerepeltek: első és harmadik helyezést is értek el. Diákjaink számára most is érdekesnek tűntek a feladatok, két csapattal jelentkeztünk a versenyre.

A felkészülés meghozta az eredményét, mert a több állomásból álló vetélkedőn (autókerékcsere, kerékpár hátsó kerekének szerelése, elektromos szerszámok felismerése, ördöglakat készítése, menetmetszés, hegesztőszimulátor használata.) első és harmadik helyezést értek el a versenyzőink.

Az intézményt a következő tanulók képviselték:

1. helyezettek:

Bakonyi Ádám, Csiszár Aliz, Csurgai Soma, Horváth Eszter Zsóka, Jósa Nimród a 7. c osztályból.

3. helyezettek:

Gergály Panka, Zóka Panna, Papp Áron, Kámán Levente, Kovács Bendegúz a 8. b osztályból.