Kiállítás és díjkiosztó a zalaegerszegi Ady-iskolában

Tanévkezdő képzőművészeti kiállítást nyitottak tegnap délelőtt a megyeszékhelyi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskolában. A kollekció a diákok 2020/21-es tanévben készült képző- és iparművészeti munkáit mutatja be az iskola közössége és a szülők számára.

A kiállítás anyagát a vizuális tagozat tanára az 1-8. osztályos korosztály kiemelkedő munkáiból válogatta ki. A grafikák, festmények, térbeli installációk október 22-ig, azaz két héten át tekinthetők meg az iskola galériájában.

Szente Viktória és Szente Tamara – ketten a „Sokat tud az én kezem…”
pályázat díjazottjai közül Fotó: Pezzetta Umberto

A pénteki program keretében került sor a 2021 tavaszán, a koronavírus-járvány miatt online módon megrendezett „Sokat tud az én kezem” című regionális rajzpályázat díjátadására, valamint a rajztanárok szakmai találkozójára is.

Forrás: