GreenTech Zöld Energia és Fenntarthatóság Szakkiállítás, Konferencia

A Zala Megyei Kereskedelmi és Iparkamara és a Zalaegerszegi Tankerületi Központ szervezésében az Ady iskola 7.c osztálya nagyszerű programon vett részt 2021. szeptember 23-án. A GreenTech Zöld Energia és Fenntarthatóság Szakkiállítás, Konferencia elnevezésű rendezvény keretében zalai cégek és szakképző intézmények figyelemfelkeltő standjainál környezetvédelmi és az újrahasznosításról szóló témákkal ismerkedhettek a tanulóink.

„ Zöld útlevéllel” járták be a szakkiállítást, amelyen környezetvédelemmel kapcsolatos kérdésekre keresték meg a helyes válaszokat. Közben prospektusokat és számtalan ajándékot gyűjtöttek be. Még egy elektromos rollert is kipróbálhattak a szabadban. Nagyon sok hasznos információt szereztek a témával kapcsolatban a gyerekek, és szívesen töltöttek volna még több időt a rendezvényen.
Rendkívül jó kezdeményezés volt, hogy a diákok résztvevői lehettek a kiállításnak, s a szervezőket dicséret illeti a program hatékony és gördülékeny lebonyolításáért.
Nagyon köszönjük, hogy részesei lehettünk az érdekes rendezvénynek!

a 7. c tanulói nevében Perlakiné Vigh Valéria, osztályfőnök