Tanévnyitó ünnepély

Tisztelt Szülők! Kedves Diákjaink!

Osztályfőnökök és Pótosztályfőnökök!

A tanévnyitó ünnepségünk legfontosabb tudnivalói:

Ideje: 2020. augusztus 31. (hétfő) 18.00 óra

Helye: az Ady iskola udvara

Az udvaron rendezett tanévnyitó ünnepségen az alábbi osztályok vesznek részt:

-          1.a

-          1.b

-          1.c

-          2.c

-          8.a

-          8.b

-          8.c

-          9ny1

-          9ny2

-          12.a

-          12.b

Gyülekező és a kijelölt helyek elfoglalása: 17.30 órától 17.50 óráig lehetséges.

A többi, -az előzőekben fel nem sorolt- osztály, a kijelölt tanteremben vesz részt a tanévnyitó ünnepségen.

Kérjük a diákokat, hogy az alkalomnak megfelelő, ünnepi öltözetben jelenjenek meg!

Felhívjuk a szülők és a 18. életévüket betöltött diákjaink figyelmét, hogy az iskola udvarán a maszk viselése kötelező.  Az udvaron tartandó ünnepség után a résztvevő osztályok a kijelölt termekbe vonulnak, ahol a 18. életévüket betöltött diákok számára szintén kötelező a maszk viselése.

Szülők, Vendégek az iskola épületébe nem léphetnek be!

A gimnáziumi tanulók a (felsorolt osztályok kivételével) a Mártírok útjáról nyíló kapun léphetnek be az iskola hátsó udvarára, majd az ott található bejáraton jöhetnek be az iskolába 17.30 és 17.50 között.

Az osztályfőnökök és a pótosztályfőnökök kötelesek gondoskodni a biztonságos beléptetésről, az udvari és az osztálytermi rend maradéktalan megvalósításáról.

Jó egészséget és örömteli találkozást kívánok!

Czigány László