Gyereknap

Az iskolai gyermeknap minden alsó tagozatos tanuló számára élményekkel teli volt.

Május 23-án iskolagyűléssel kezdődött a program. Rengeteg oklevelet osztottak ki matematikából, helyesírásból, szépírásból és olvasásból. Délután pedig sok izgalmas program várt mindenkire. Mutyi bohóc fergeteges műsora nyitotta meg a sort és alapozta meg a további jókedvet. Énekeltünk, táncoltunk, majd a műsor után a 2.,3.,4. évfolyamos társainkkal izgalmas sorversenyen mértük össze tudásunkat és erőnlétünket. Eközben a kicsik Kanta Jutka néni műsorát nézték meg. A galériában rajzos gimnazista lányok szebbnél szebb figurákat varázsoltak az arcunkra. A kézműves asztaloknál ötletes figurákat készíthettünk, de különböző ügyességi versenyeken is bizonyíthattuk rátermettségünket. A hírvivő és a szerencsekerék játékok voltak a legnépszerűbbek a programok közül, mert ezek jócskán próbára tették a szellemi és fizikai képességeinket.

Aki megszomjazott, vagy esetleg kimelegedett volna a nagy kavalkádban, finom üdítővel olthatta a szomját.

Nagyon jó volt a délután, mindenkinek tetszettek a programok.

Jövőre is várjuk ezt a napot!

Bakonyi Ádám 4.c