Beszámoló a Megyei festészet- és rajzversenyről

2018. november 15-én került megrendezésre iskolánkban bázisintézményi programként a már hagyománnyá vált Megyei festészet- és rajzverseny, melynek mottója ezúttal a "Portrék és Önarcképek" volt. A versenyen, melyre 11 iskolából összesen 34 tanuló jelentkezett, a 7-8. osztályos diákok mérhették össze tudásukat. A nap zárásaként minden diáknak emléklappal köszönte meg iskolánk a részvételt, a díjazottak pedig értékes könyvjutalomban részesültek. Gratulálunk a nyerteseknek!

Festészetverseny eredményei:

1. hely: Koller Helén – Csány-Szendrey ÁMK, Keszthely

2. hely: Valent Mira – Csány-Szendrey ÁMK, Keszthely

3. hely: Bíró Bianka – Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI

Különdíj: Bálint Dorka - Őriszentpéteri Általános Iskola

Rajzverseny eredményei:

1. hely: Péntek Kitti – Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI

Balatoni Bori – Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium

2. hely: Berecz Boglárka – Életfa Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely

3. hely: Nagy Balázs – Csány-Szendrey ÁMK, Keszthely

Zugor Krisztina – Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI

Különdíj: Zsimala Sára – Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI