Játékos német rejtvényfejtő városi verseny

Az idei tanévben is nagy sikerrel bonyolítottuk le az iskolahéten a játékos német rejtvényfejtő városi versenyt. Előzetes nevezés után az 5-6. évfolyamon 9 csapat, a

7-8. évfolyamon 10 csapat mérte össze tudását és ügyességét. Az iskolák kétfős csapatai különböző típusú feladatokat (rejtvényeket, szövegkiegészítést, szóalkotást) oldottak meg.           A témák a mindennapi élethez kapcsolódtak.

A tanulók nagy élvezettel dolgoztak, és mindenki jó érzéssel zárta a versenyt.

Iskolánkat az 5-6. évfolyamon Bakos Laura 6.b és Hencsei Abigél 6.a osztályos tanulók képviselték, akik kategóriájukban az előkelő 2.helyet szerezték meg.

Minden résztvevő oklevéldíjazásban, az első három helyezett jutalomban is részesült.

Este a Zalaegerszegi Televízió műsorában is megnézhettük a verseny legszebb pillanatait.

Zalaegerszeg,2016. november 25.

Oroszy Erzsébet