Színházi bemutató az Adyban a város óvodásainak

November végén a zord idő ellenére jó pár kis óvodás kerekedett fel, hogy ismét közönsége lehessen iskolai bemutatóinknak. Az adys színjátszók és zenés színház szakkörösök immár hagyománnyá vált előadásait november 30-án és december 1-jén közel 300 kis ovis tekintette meg.

A nagy népszerűségnek örvendő alkalmakon Gerencsérné Pungor Zsuzsanna és Gellért Réka csoportjai szerepeltek. Idén a 3-4.- es rajz és tánc tagozatosok  A hattyúfeleség c. mesét adták elő.

Ezt követte két mese, A csillagszemű juhász és Az okos lány, melyek a hétköznapi ember kitartásáról és leleményességéről szóltak a 3- 5.-es komplex és ének tagozatosok előadásában.

A 3-as komplex tagozatosok – Gombos Zsófia tanárnő irányításával- gyönyörű dekorációt készítettek színházi bemutatójukhoz. Az előadást záró fergeteges néptáncfinálét Fábián Márta tanította be.