Táncverseny

Az iskolai tánctagozatos tanulója vagyok, és évek óta táncolok az Albatrosz TSE-ben is. Az egyesületünk idén hat csapattal nevezett a Klauzál Kupa elnevezésű táncversenyre.

Az eredményhirdetésre késő délután került sor. Nagyon izgultunk, bár éreztük, hogy jól sikerült az előadásunk.

Két számban, egy nagycsoportos koreográfiában és egy trióban szerepeltem, s mindkettővel első helyezést értünk el.

A nagycsoportos produkciónkra különdíjat is kaptunk, mert ez volt az egyetlen olyan tánc, amely maximális pontot kapott a zsűritől.

Nagy örömmel töltött el minket, hogy az egyesületünk a rendezvény legfőbb kupáját is megszerezte.

Nagyon örülök a sok jó helyezésnek, már nagyon várom a következő megmérettetéseket.

Csalló Dorina

7.a osztály