Május - Június havi program
  1.  

  Kedd

  Munka ünnepe

       2.

  Szerda

 

       3.

  Csütörtök

 

       4.

  Péntek

  17,00 Gimnáziumi ballagás

​       5

  Szombat

 

        6.

  Vasárnap

 

        7.

  Hétfő

  „Kis tudorok” városi verseny 2. osztályos tanulóknak

  „Én mesém” városi verseny 3-4 évfolyamos tanulóknak

  Írásbeli érettségi

       8.

  Kedd

  Írásbeli érettségi

        9.

  Szerda

Írásbeli érettségi

       10

  Csütörtök

 

       11

  Péntek

 Külsős rajzcsoport műhelyfoglalkozás

 Madarak és fák napja

 Kiállítás a Nemzeti Tehetségprogram képzőművészeti       alkotásaiból

 

       12

  Szombat

 

       13

  Vasárnap

 

       14

  Hétfő

  Papírgyűjtés május 18-ig

       15

  Kedd

  

       16

  Szerda

  Nyelvi kompetenciamérés 6. és 8. évfolyamon

       17

  Csütörtök

  

       18

  Péntek

 Külsős rajzcsoport műhelyfoglalkozás

       19

  Szombat

 

       20

  Vasárnap

  Pünkösd

       21

  Hétfő

  Pünkösd

       22

  Kedd

 

      23

  Szerda

  Országos kompetenciamérés a 6. ,8.,10. évfolyamon

      24 

  Csütörtök

  Gyermeknap az alsó tagozatban

      25

  Péntek

  

      26

  Szombat

 

      27

   Vasárnap

 

      28

    Hétfő

  Rajztanárok kiállítása

     29     Kedd  
     30     Szerda  
     31     Csütörtök  
     
                                                             Június 
       1.    Péntek

  Túra a gimnáziumi osztályoknak

       2.    Szombat  
       3.    Vasárnap  
       4.    Hétfő

 Iskolai megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napjáról

 

       5.    Kedd  
       6.    Szerda  
       7.    Csütörtök  
       8.    Péntek

„Helyijárat” a Nemzeti Tehetségprogram képzőművészeti  kötetének bemutatója

       9.    Szombat  
     10.    Vasárnap  
     11.     Hétfő

  Osztályozó értekezletek külön kiírás szerint

     12.     Kedd

   Osztályozó értekezletek külön kiírás szerint  

   11:00 ,, Ne menj el mellette! "  - Bemutatkozik az Ady       iskola régi épülete   

   Művészeti bemutató (Hevesi Sándor Színház)

 

     13.    Szerda

  Osztályozó értekezletek külön kiírás szerint

     14.    Csütörtök   
     15.    Péntek

Utolsó tanítási nap
18,00    8. osztályosok ballagása

     16.    Szombat  
     17.    Vasárnap  
     18.     Hétfő

Szóbeli érettségi vizsgák a 12.a osztályban

     19.     Kedd

Bizonyítványosztás



vissza
Avocado