Alapítványi bál - Van aki bőven osztogat, mégis gyarapszik

„Van aki bőven osztogat, mégis gyarapszik(… ) Az ajándékozó bővelkedik, és aki mást felüdít, maga is felüdül. (…) Aki jóra törekszik, jóakaratot szerez…” - olvashatjuk a Példabeszédek könyvében.

A Tanulókért és az Iskoláért Ady Alapítvány 2016.02. 13-án tartotta jótékonysági bálját az iskola tornatermében

Az est házigazdái Csizmazia Ibolya és Schwáger Konrád voltak.

A bál dekorációja Nagy Szilvia és Gombos Zsófia művésztanárok munkáját dicséri.

Köszönetet mondunk a szülőknek a felajánlott tombolatárgyakért és a báli részvételért, amelynek bevételét a tanulók jutalmazására, az eszközpark fejlesztésére fordítja az alapítvány.

Meghívott vendégeink voltak:

Tolvaj Márta alpolgármester asszony, aki volt adys diákként egykori emlékeit elevenítette fel.

Dékány Endre képviselő úr, aki évek óta támogatja anyagilag az iskolában folyó oktató-nevelő munkát.

Vendégeink szavai után Czigány László igazgató úr méltatta az alapítványi bál jelentőségét, és megköszönte a szülőknek a támogatást.

A báli műsorban szülők, pedagógusok, diákok és sikeres városi együttesek tagjai is felléptek.

Stefán Gábor koreográfiájára készült Szalagtáncot a 4.a osztály tanulói adták elő.

Ezt követően farsangi „bolondlakodalmat” vittek színre egy rövid jelenetben a szülők, tanárok, diákok és a Zala Táncegyüttes tagjai.

A jelenetet írta és rendezte Veressné Medics Ágnes tanárnő.

A Gála Táncegyüttes ifjú tehetségeinek és iskolánk tanulóinak produkciója zárta a báli műsort.

Iskolánk szülői közössége köszöni mindazoknak a munkáját, akik a bál előkészületeiben, lebonyolításában önzetlenül segítettek.

Csizmazia Ibolya, Veressné Medics Ágnes