Guns’n’ Roses

Iskolánkban hagyományos, hogy október 30-a körül őszi színekbe öltöztetjük a tantermeket. A diákok ezt leginkább a hazánkban is az egyre népszerűbb Halloween ünnep elemeinek felhasználásával teszik.

Idén az őszi szünet időpontja miatt némileg módosítottunk a kiíráson, és a Diákönkormányzat egy egészen egyedülálló versenyt írt ki.

Az osztályokat arra kértük, hogy a szürke és esős novembert kicsit színezzék ki, de ezúttal a Guns’n’Roses együttes jegyében. Hiszen „Semmi sem tart örökké, még a hideg novemberi eső sem”.

Az versenyre 10 osztály nevezett be, és egytől egyig remek dekorációkat készítettek. Óriási kreativitásról tanúságot téve fogták meg a téma különböző vetületeit: a rózsákat és fegyvereket, a zeneipar alapelemeit, a rock látványelemeit, vagy éppen az együttes egy-egy száma ihletett installációkat.

Habár verseny volt, minden osztály remek munkát végzett, így hadd álljon itt csak a résztvevő osztályok listája mindenféle sorrend nélkül.

5.a, 5.b, 5.c

6.a, 6.c

7.b

8.c

9.ny1 9.ny2

10.a

A DÖK reméli, hogy a következő tanévben még több osztályt tudunk megszólítani a versennyel. A témaötleteiket mondjátok el az osztályotok képviselőjének!

Köszönjük munkátokat!