Fordítóverseny a Liszt iskolában

Október végén a Liszt-napok keretében angol és német nyelvi fordítóversenyt rendeztek az iskolában. Számos helyről érkeztek résztvevők, hogy összemérjék tudásukat. Iskolánkat angol nyelvből minden évfolyamon, német nyelvből a nyolcadik osztályosok között képviselte egy-egy diák. A résztvevőket az előzetes iskolai forduló eredménye alapján választották ki tanáraink.

A verseny kezdete előtt egy szép műsort láthattunk, amelyet a szervező iskola diákjai adtak elő. Nagy izgalommal vártuk feladatainkat, és szép eredményeket értünk el a megyei versenyzők között.

Reméljük, hogy a jövő tanévben is hasonlóan szerepelünk majd.

Schifter Anna

6. b